Kate Winslet URODZIŁA!

Chłopiec czy dziewczynka?
Kate Winslet urodziła Chłopiec czy dziewczynka? Kate Winslet została mamą po raz trzeci. 38-letnia aktorka wydała na świat zdrowego chłopczyka. Maluch waży 4.08 kg. Kate Winslet została mamą po raz trzeci. 38-letnia aktorka wydała na świat zdrowego chłopczyka. Maluch waży 4.08 kg. - Kate urodziła "małego Winsleta" w sobotę w szpitalu w Sussex - powiedziała rzeczniczka aktorki w rozmowie z Dailymail.co.uk dodając, że zarówno Kate jak i ojciec dziecka Ned Rocknroll, są zachwyceni malcem. Kate ma już dwójkę dzieci z poprzednich małżeństw, 13-letnią Mię i 9-letniego Joe. Swojego obecnego męża poznała podczas wakacji na Necker Island, gdzie pobrali się w grudniu zeszłego roku. Nie wiadomo jeszcze, jakie nazwisko będzie nosił maluch, ale wydaje nam się, że rzeczniczka Kate mogła zdradzić się z tym nazywając go "małym Winsletem".

Kate Winslet została mamą po raz trzeci. 38-letnia aktorka wydała na świat zdrowego chłopczyka. Maluch waży 4.08 kg.

Kate urodziła "małego Winsleta" w sobotę w szpitalu w Sussex - powiedziała rzeczniczka aktorki w rozmowie z Dailymail.co.uk dodając, że zarówno Kate jak i ojciec dziecka Ned Rocknroll, są zachwyceni malcem.

Kate WinsletAP

Kate ma już dwójkę dzieci z poprzednich małżeństw, 13-letnią Mię i 9-letniego Joe. Swojego obecnego męża poznała podczas wakacji na Necker Island, gdzie pobrali się w grudniu zeszłego roku (zobacz: Kate Winslet wzięła ślub w tajemnicy!). Nie wiadomo jeszcze, jakie nazwisko będzie nosił maluch, ale wydaje nam się, że rzeczniczka Kate mogła zdradzić się z tym nazywając go "małym Winsletem".

British actress Kate Winslet (L) and her boyfriend Ned Rocknroll attend a promotional event for the Hong Kong international races in Hong Kong December 9, 2012. REUTERS/Tyrone Siu (CHINA - Tags: ENTERTAINMENT SPORT HORSE RACING)REUTERS/TYRONE SIU

Plotek.pl wita na świecie!

aga

Więcej o:
Komentarze (2)
Kate Winslet URODZIŁA!
Zaloguj się
 • fanizymiko

  Oceniono 4 razy 2

  "Kate Winslet URODZIŁA!" - bo była w ciąży więc jakie to HOT??

  Jakby to Ned Rocknroll urodził to można by było tak napisać:)))

 • forfiter_jr

  Oceniono 4 razy 2

  "Ned Rocknroll."
  Ciekawe nazwisko. A syn będzie miał ksywkę Drumnbass?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX