Adam Konkol: Jestem najdłużej żyjącym z tą chorobą człowiekiem na świecie

Muzyk cierpi na zespół Eisenmengera.
Adam Konkol nie poddaje się chorobie Muzyk cierpi na zespół Eisenmengera. - Lekarz powiedział mi, że jestem najdłużej żyjącą osobą z zespołem Eisenmengera na świecie - ujawnił lider zespołu "Łzy" Adam Konkol portalowi muzyka.onet.pl. Adam Konkol choruje na naczyniową chorobę płuc, noszącą nazwę zespołu Eisenmengera. Przez nią nawet proste zabiegi stają się dla organizmu chorego wyzwaniem. Artysta po tej operacji nabawił się przepukliny. To kwalifikuje Konkola do kolejnego zabiegu, jednak na razie lekarze wstrzymali się z podjęciem takiej decyzji. - Mąż czuje się lepiej. Ale gdyby leki nie pomogły, lekarze są zdecydowani przeprowadzić operację wyrostka - powiedziała żona artysty, Angelina, w wywiadzie dla "Twojego imperium". Stan Adama Konkola jest na tyle poważny, że dwa szpitale odmówiły mu próby zoperowania go, tłumacząc wszystko zbyt słabym wsparciem kardiologicznym. - Jestem potencjalnym kandydatem do transplantacji płuc i serca. Niedawno lekarz powiedział mi, że jestem najdłużej żyjącą osobą z zespołem Eisenmengera na świecie. Formalnie powinienem spędzać szesnaście godzin dziennie pod tlenem - powiedział wywiadzie dla Muzyka.onet.pl. Mało kto wie, że muzyk że ma pierwszą grupę inwalidzką i dostaje rentę. - Należy mi się, bo przepracowałem 15 lat. Dostaję ponad 600 złotych miesięcznie - zdradził rozmowie z Muzyka.onet.pl. - Dzięki tantiemom i Konkol Music jestem zapewne jednym z najbogatszych rencistów w Polsce. Kilka lat temu jeździłem sportowym mercedesem. Ludzi strasznie wkurzało, że parkuję na miejscu dla inwalidów. Niektórzy nawet mnie ostro wyzywali - opowiada Adam Konkol.

Adam Konkol choruje na naczyniową chorobę płuc, noszącą nazwę zespołu Eisenmengera. Przez nią nawet proste zabiegi stają się dla organizmu chorego wyzwaniem.

Adam KonkolScreen z Facebooka

Artysta po tej operacji nabawił się przepukliny. To kwalifikuje Konkola do kolejnego zabiegu, jednak na razie lekarze wstrzymali się z podjęciem takiej decyzji.

Mąż czuje się lepiej. Ale gdyby leki nie pomogły, lekarze są zdecydowani przeprowadzić operację wyrostka - powiedziała żona artysty, Angelina, w wywiadzie dla "Twojego imperium".

Adam KonkolScreen z Facebooka

Stan Adama Konkola jest na tyle poważny, że dwa szpitale odmówiły mu próby zoperowania go, tłumacząc wszystko zbyt słabym wsparciem kardiologicznym.

Jestem potencjalnym kandydatem do transplantacji płuc i serca. Niedawno lekarz powiedział mi, że jestem najdłużej żyjącą osobą z zespołem Eisenmengera na świecie. Formalnie powinienem spędzać szesnaście godzin dziennie pod tlenem - powiedział wywiadzie dla Muzyka.onet.pl.

Angelina i Adam KonkolKapif

Mało kto wie, że muzyk że ma pierwszą grupę inwalidzką i dostaje rentę.

Należy mi się, bo przepracowałem 15 lat. Dostaję ponad 600 złotych miesięcznie - zdradził rozmowie z Muzyka.onet.pl. - Dzięki tantiemom i Konkol Music jestem zapewne jednym z najbogatszych rencistów w Polsce. Kilka lat temu jeździłem sportowym mercedesem. Ludzi strasznie wkurzało, że parkuję na miejscu dla inwalidów. Niektórzy nawet mnie ostro wyzywali.

psz

Więcej o: