Wojewódzki najpierw witał "nową koleżankę z X Factor", teraz ją żegna. Nie za wcześnie?

Kuba Wojewódzki pożegnał już z "nową koleżankę z X Factor" Ewą Farną.
Ewa Farna: Negocjacje z TVN trwają Kuba Wojewódzki pożegnał już "nową koleżankę z X Factor" Ewa Farna oznajmiła, że nie podjęła jeszcze decyzji ws. udziału w "X Factor". Przypomnijmy: 14 listopada Kuba Wojewódzki napisał, że Farna dołączy do programu. Okazało się, że decyzja o udziale Ewy Farnej jest na etapie rozmów, a wokalistka powiedziała, że nie podjęła jeszcze decyzji o zostaniu 4. jurorką "X Factor". Skomentował to już Kuba Wojewódzki: "Żegnamy naszą nową koleżankę z X Factor!!!" - napisał na Facebooku. "Do widzenia" - dodał po czesku. Przypomnijmy, że 14 listopada "Król TVN-u" jako jeden z pierwszych witał Farną na pokładzie programu: "Nasza nowa koleżanka w X Factor"!!! Witamy/ahoj! - napisał wtedy na Facebooku. Kilka tygodni temu TVN podał informację, że Ewa Farna zasiądzie w loży jurorskiej programu "X Factor", jako 4. jurorka muzycznego show. We wtorek, 3 grudnia wokalistka napisała na Facebooku, że rozmowy z producentami nadal trwają i żadna decyzja jeszcze nie zapadła. "Na razie media oraz TVN podjęli decyzję, ale ja na temat swojego udziału w programie nic nie wiem. Nie mogę więc potwierdzić udziału, ani go zdementować. Trwają negocjacje, ale to dopiero od niedawna" - napisała. Farna cały czas zastanawia się nad udziale w programie, szczególnie że bardzo lubi się z Kubą Wojewódzkim, którego nazywa "warszawskim tatą" i Czesława Mozila. "Bardzo mi się podoba propozycja ze względu na ulubionych jurorów oraz stację, którą cenię i lubię, jednak jest też sporo innych faktorów" - oświadczyła Farna. W "Dzień Dobry TVN" wokalistka dodała, że gdyby została jurorką, widzom nie groziłaby nuda. - Na pewno byłby jaja - oznajmiła. Farna była już jurorką w czeskim "Idolu", dlatego nie wyklucza udziału w polskim talent show. Chcecie, żeby przyjęła propozycję?

Okazało się, że decyzja o udziale Ewy Farnej jest na etapie rozmów, a wokalistka powiedziała, że nie podjęła jeszcze decyzji o zostaniu 4. jurorką "X Factor". Skomentował to już Kuba Wojewódzki:

ŻEGNAMY NASZĄ NOWĄ KOLEŻANKĘ Z X FACTOR!!! - napisał na Facebooku. - Do widzenia - dodał po czesku.

Post Kuby WojewódzkiegoScreen Facebook

Przypomnijmy, że 14 listopada "Król TVN-u" jako jeden z pierwszych witał Farną na pokładzie programu.

NASZA NOWA KOLEŻANKA W X FACTOR!!! Witamy/ahoj! - napisał wtedy na swoim Facebooku.

Post Kuby WojewódzkiegoScreen Facebook

Kilka tygodni temu TVN podał informację, że Ewa Farna zasiądzie w loży jurorskiej programu "X Factor", jako 4. jurorka muzycznego show. We wtorek, 3 grudnia wokalistka napisała na Facebooku, że rozmowy z producentami nadal trwają i żadna decyzja jeszcze nie zapadła (zobacz: Farna nie będzie jurorką "X Factor"? "Media oraz TVN podjęli decyzję, ale ja...").

Na razie media oraz TVN podjęli decyzję, ale ja na temat swojego udziału w programie NIC NIE WIEM. Nie mogę więc potwierdzić udziału, ani go zdementować. Trwają negocjacje, ale to dopiero od niedawna - napisała.

Farna cały czas zastanawia się nad udziale w programie, szczególnie że bardzo lubi się z Kubą Wojewódzkim, którego nazywa "warszawskim tatą" i Czesława Mozila.

Bardzo mi się podoba propozycja ze względu na ulubionych jurorów oraz stację, którą cenię i lubię, jednak jest też sporo innych faktorów.

W "Dzień Dobry TVN" wokalistka dodała, że gdyby została jurorką, widzom nie groziłaby nuda.

Na pewno byłby jaja - oznajmiła.

Farna była już jurorką w czeskim "Idolu", dlatego nie wyklucza udziału w polskim talent show.

Chcecie, żeby przyjęła propozycję?

Ewa FarnaKapif

majk