Piotr Kupicha o rozwodzie: Rockandrollowe życie było odskocznią. No i się działo

Wokalista przyznał, że rozwiódł się z żoną ze swojej winy. Rockandrollowe życie traktował jako dobrą odskocznię.
Piotr Kupicha opowiada o rozwodzie Wokalista przyznał, że rozstał się z żoną ze swojej winy. Piotr Kupicha rozwiódł się z żoną Agatą po 8 latach małżeństwa. W wywiadzie dla "Angory" przyznał, że związek rozpadł się z jego winy. Piotr Kupicha rozwiódł się z żoną Agatą po 8 latach małżeństwa. W wywiadzie dla "Angory" przyznał, że zdaje sobie sprawę z tego, że związek rozpadł się z jego winy. - Dla mnie i kolegów z zespołu to rockandrollowe życie było pewną odskocznią. Jak powiedział wokalista zespołu Aerosmith: "Kiedy opada kurtyna, nie za bardzo wiesz, co masz ze sobą zrobić". No i się działo... - powiedział wokalista. Kupicha z tej sytuacji chce wyciągnąć wnioski i nie powtarzać w przyszłości tych samych błędów. - Rozwód nauczył mnie tego, że życie pisze różne scenariusze, że jeżeli masz pracę, która sprawia, że nieustannie jesteś poza domem, potrzebujesz dużo czasu dla siebie, to musisz zejść na ziemię, żeby zatankować benzynę, aby znowu wzbić się w powietrze. Jeżeli jesteś takim odrzutowcem, to czasami opuścisz wiele przyziemnych rzeczy, co musi mieć wpływ na twoje życie - wytłumaczył. Piosenkarz nie potwierdził informacji podawanych przez Fakt.pl, że ma młodszą od siebie partnerkę. Według tabloidu, z atrakcyjną kobietą miała go łączyć niezobowiązująca relacja, którą Kupicha wolałby trzymać jeszcze przez jakiś czas w tajemnicy.

Piotr Kupicha rozwiódł się z żoną Agatą po 8 latach małżeństwa. W wywiadzie dla "Angory" przyznał, że zdaje sobie sprawę z tego, że związek rozpadł się z jego winy.

Dla mnie i kolegów z zespołu to rockandrollowe życie było pewną odskocznią. Jak powiedział wokalista zespołu Aerosmith: "Kiedy opada kurtyna, nie za bardzo wiesz, co masz ze sobą zrobić'. No i się działo..." - powiedział wokalista.

Kupicha z tej sytuacji chce wyciągnąć wnioski i nie powtarzać w przyszłości tych samych błędów.

Rozwód nauczył mnie tego, że życie pisze różne scenariusze, że jeżeli masz pracę, która sprawia, że nieustannie jesteś poza domem, potrzebujesz dużo czasu dla siebie, to musisz zejść na ziemię, żeby zatankować benzynę, aby znowu wzbić się w powietrze. Jeżeli jesteś takim odrzutowcem, to czasami opuścisz wiele przyziemnych rzeczy, co musi mieć wpływ na twoje życie - wytłumaczył.

Piosenkarz nie potwierdził informacji podawanych przez Fakt.pl, że ma młodszą od siebie partnerkę. Według tabloidu, z atrakcyjną kobietą miała go łączyć niezobowiązująca relacja, którą Kupicha wolałby trzymać jeszcze przez jakiś czas w tajemnicy.

Okładka Gala.pl

psz