Farna nie będzie jurorką "X Factor"? "Media oraz TVN podjęli decyzję, ale ja..."

Piosenkarka nie chce potwierdzić, ale także nie dementuje. O co chodzi?
Farna nie będzie jurorką "X Factor"? Media już podjęły decyzję za mnie - skarży się wokalistka TVN obwieścił jakiś czas temu, że w kolejnej edycji programu "X Factor" pojawi się nowa jurorka, którą zostanie Ewa Farna. Piosenkarka do tej pory nie poruszała tego tematu, jednak w końcu postanowiła wydać oficjalne oświadczenie. "Media podjęły za mnie decyzję, ale ja na razie na temat swojego udziału w programie NIC NIE WIEM. Nie mogę więc potwierdzić ani zdementować tych informacji. Trwają negocjacje. Cała akcja do niedawna toczyła się bez mojego udziału, a więc nie wierzcie temu, czego sama osobiście Wam tutaj nie potwierdzę" - napisała Farna na Facebooku. Gwiazda wypowiada się bardzo dyplomatycznie, ponieważ wciąż rozważa propozycję TVN. "Na razie nic nie jest pewne, muszę się zastanowić, bo znam siebie i wiem, jak takie programy mnie pochłaniają, ile serca i czasu w nie wkładam. Bardzo mi się podoba propozycja ze względu na ulubionych jurorów oraz stację, którą cenię i lubię, jednak mam obecnie sporo innych zajęć. Pojawiła się nowa płyta i przygotowujemy trasę. Zamierzam zagrać wiele dobrych koncertów" - wyjaśnia wokalistka. Farna zapowiedziała, że o swojej decyzji w sprawie udziału w programie "X Factor" poinformuje fanów za pośrednictwem Facebooku oraz na swojej oficjalnej stronie.

TVN obwieścił jakiś czas temu, że przy stole jurorskim w "X Factor" pojawi się jeszcze jedno dodatkowe krzesło. Miała na nim zasiadać nowa jurorka programu, Ewa Farna. Piosenkarka do tej pory nie podejmowała tematu. We wtorek gwiazda wydała oficjalne oświadczenie.

Na razie media oraz TVN podjęli decyzję, ale ja na temat swojego udziału w programie NIC NIE WIEM. Nie mogę więc potwierdzić udziału, ani go zdementować. Trwają negocjacje, ale to dopiero od niedawna. Cała akcja do niedawna działa się bez mojego udziału, a więc nie wierzcie temu, czego sama osobiście Wam tutaj nie potwierdzę - napisała Farna na swoim Facebooku.

Ewa FarnaKapif

Gwiazda dyplomatycznie nie potwierdza i nie zaprzecza. Wciąż rozważa propozycję TVN, którą najwidoczniej stacja podjęła za nią już wcześniej.

Na razie nic nie jest pewne, muszę się zastanowić, bo znam siebie i wiem, jak takie programy bardzo mnie pochłaniają, ile serca i czasu w nie wkładam... A jest tez ciemniejsza strona medalu, jak z pewnością wszyscy wiemy, trzeba być przygotowanym psychicznie na wszelki atak - napisała. - Bardzo mi się podoba propozycja ze względu na ulubionych jurorów oraz stację, którą cenię i lubię, jednak jest też sporo innych faktorów. A ponieważ pojawiła się nowa płyta i przygotowujemy trasę, mam na celu przede wszystkim zagrać sporo dobrych koncertów dla swoich fanów.

Ewa FarnaKapif

Farna zapowiedziała także, że o swojej decyzji poinformuje fanów na Facebooku i swojej oficjalnej stronie.

aga

Więcej o: