Małgorzata Lewińska jest w ciąży! To trzecie dziecko aktorki

Ma dwie córki.
Małgorzata Lewińska jest w ciąży! To już trzecie dziecko aktorki Małgorzata Lewińska pojawiła się na salonach po dłuższej przerwie i błyskawicznie skupiła na sobie uwagę mediów - okazało się bowiem, że aktorka jest w ciąży. Lewińska pochwaliła się zaokrąglonym brzuszkiem na planie teledysku charytatywnego do piosenki "Pada śnieg". 42-letnia aktorka ma już dwie córki: Nastkę oraz Helenę. Przypomnijmy, że nagranie klipu "Pada śnieg" to część akcji "Gwiazdy spieszą z pomocą Alicji Borkowskiej". Była żona zmarłego niedawno Wiktora Kubiaka, aktorka "Metra" i matka dziecka Roberta Leszczyńskiego miała wylew i zapadła w śpiączkę. Gwiazdy pomagają w zbiórce pieniędzy na jej rehabilitację.

Małgorzata Lewińska pojawiła się na salonach po dłuższej przerwie i niespodzianka: aktorka jest w ciąży. Zaokrąglonym brzuszkiem pochwaliła się na nagraniu teledysku charytatywnego do piosenki "Pada śnieg".

Małgorzata LewińskaEast News

42-letnia aktorka ma dwie córki: Nastkę (z pierwszego małżeństwa z poetą, Krzysztofem Feusette) oraz Helenę.

Małgorzata LewińskaEast News

Nagranie teledysku do "Pada śnieg" to część akcji "Gwiazdy spieszą z pomocą Alicji Borkowskiej". Była żona zmarłego niedawno Wiktora Kubiaka, aktorka "Metra" i matka dziecka Roberta Leszczyńskiego miała wylew i zapadła w śpiączkę. Gwiazdy pomagają w zbiórce pieniędzy na jej rehabilitację.

Abc