Egurrola oszukiwał na podatkach?! Doniosło na niego CBŚ

Egurrola w tarapatach.
Egurrola oszukał fiskusa?! CBŚ doniosło na tancerza do prokuratury Agustin Egurrola może mieć poważne kłopoty, a wszystko przez rzekome nieprawidłowości w rozliczeniach z fiskusem. CBŚ, które wpadło na trop całej sprawy, zawiadomiło już Prokuraturę Apelacyjną w Lublinie.= - Stosowne zawiadomienie dostaliśmy od Centralnego Biura Śledczego. Sprawą zajmujemy się od stycznia zeszłego roku. Śledztwo w dalszym ciągu jest prowadzone. Obecnie trwają czynności żmudne i niezwykle czasochłonne, które polegają na analizie dokumentacji finansowej i księgowej - powiedział w rozmowie z Se.pl. Andrzej Markowski, zastępca prokuratora apelacyjnego, nadzorujący pracę Wydziału ds. Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji. O jakie nieprawidłowości chodzi? - To są kwestie związane z kodeksem skarbowym, z uszczupleniem danin na rzecz Skarbu Państwa, czyli inaczej mówiąc, podatków - powiedział prokurator w rozmowie z tabloidem. Prokuratura nie chce na razie udzielać bardziej szczegółowych informacji, ponieważ nie wiadomo czy do błędu doszło przypadkiem czy celowo. Nikomu nie postawiono jeszcze zarzutów. Sam Agustin Egurrola twierdzi, że nic nie wie o całej sprawie. Miejmy nadzieję, że to rzeczywiście pomyłka lub przypadkowy błąd.

Agustin Egurrola będzie się musiał grubo tłumaczyć, a wszystko przez rzekome nieprawidłowości w rozliczeniach z fiskusem. CBŚ, które wpadło na trop tej sprawy, zawiadomiło już Prokuraturę Apelacyjną w Lublinie.

Stosowne zawiadomienie dostaliśmy od Centralnego Biura Śledczego. Sprawą zajmujemy się od stycznia zeszłego roku. Śledztwo w dalszym ciągu jest prowadzone. Obecnie trwają czynności żmudne i niezwykle czasochłonne, które polegają na analizie dokumentacji finansowej i księgowej - powiedział w rozmowie z Se.pl. Andrzej Markowski, zastępca prokuratora apelacyjnego, nadzorujący pracę Wydziału V do spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji.

Agustin EgurrolaKapif

O jakie nieprawidłowości chodzi?

To są kwestie związane z Kodeksem karnym skarbowym, kwestie związane z uszczupleniem danin na rzecz Skarbu Państwa, czyli inaczej mówiąc, podatków - powiedział prokurator w rozmowie z tabloidem.

Prokuratura nie chce na razie zabierać głosu w sprawie, ponieważ nie wiadomo czy do błędu doszło przypadkiem czy celowo. Nikomu nie postawiono jeszcze zarzutów. Sam Agustin Egurrola twierdzi, że nic nie wie o całej sprawie.

Nie mam pojęcia, na razie jeszcze nic nie wiem na ten temat - orzekł w rozmowie z Se.pl.

Agustin EgurrolaScreen TVN/ x-news

aga

Więcej o: