Ewa Chodakowska zdetronizowana? Pokonał ją Konrad Gaca, trener "Fat killersów"

Książka Konrada Gacy o odchudzaniu stała się bestsellerem w przedsprzedaży, w salonach Empik - zajmuje 6. miejsce. Poradnik Ewy Chodakowskiej jest dopiero 39.

W Empiku dostępna jest przedpremierowo książka Konrada Gacy. To właśnie dzięki niemu uczestnicy programu "Fat Killers. Zabójcy tłuszczu" schudli razem ponad 300 kilogramów (zobacz: Wielka gala kończąca "Fat Killers". Uczestnicy schudli razem aż 355 kg! Zobacz ich niezwykłe metamorfozy). Poradnik już stał się bestsellerem w Empiku - znajduje się na 6. miejscu w przedsprzedaży, a w kategorii kuchnia i diety zajmuje aktualnie 1. miejsce!

Do tej pory to Ewa Chodakowska wiodła prym w ilości sprzedanych książek na temat ćwiczeń i zdrowego żywienia (zobacz: Ile zarobiła już Ewa Chodakowska? "Newsweek" oblicza i wychodzi mu...). Instruktorka wydała niedawno nową książkę "Rok z Ewą Chodakowską. Twój dziennik Fitness, zachęcający do aktywności fizycznej", ale jest on dopiero na 39. pozycji bestsellerów Empiku. Pierwszy poradnik trenerki "Zmień swoje życie z Ewą Chodakowską" również znajduję się niżej niż książka Gacy, bo dopiero na 19. miejscu. Czy "królowa fitnessu" może zostać zdetronizowana przez odkrytego niedawno Konrada Gacę? Czyżby przyszedł czas na nowego mentora od ćwiczeń i odchudzania?

Konrad Gaca
Okładka książki

W "Konrad Gaca, moje odchudzanie", znajdziemy diety, systemy motywacyjne, ćwiczenia, inspirujące czy historie ludzi, którym udało się schudnąć dzięki systemowi odchudzania Gacy.

Iwona Pavlović i Konrad Gaca Plotek Exclusive

Konrad Gaca odchudził już blisko 20 tys. ludzi z Polski i zagranicy. Jest wielokrotnym finalistą Mistrzostw Polski w kulturystyce i fitness oraz pomysłodawcą kampanii prospołecznej "Chudniesz - Wygrywasz Zdrowie". Gaca to jedyny w Polsce specjalista żywieniowy z międzynarodowym tytułem Certified Nutrition Specialist i trener klasy master amerykańskiej federacji PROPTA, do której należą światowi specjaliści zajmujący się tematem żywienia.

W czwartek 5 grudnia będzie można spotkać się osobiście z Konradem i osobami, które zrzuciły dzięki niemu zbędne kilogramy. Spotkanie odbędzie się w Empik Junior przy ul. Marszałkowska 116/122 (I piętro) o godzinie 18.00.


Konrad Gaca Kapif

majk