Nowe informacje o Ani Rusowicz: Jest już po zabiegu, jej stan jest dobry

Management piosenkarki podziękował fanom w jej imieniu za wsparcie i wiele ciepłych słów. 
Ania Rusowicz już po zabiegu Management piosenkarki podziękował fanom w jej imieniu za wsparcie i wiele ciepłych słów Ania Rusowicz odwołała ostatnio trasę koncertową. - Pragniemy poinformować, że Ania jest już po zabiegu, jej stan jest dobry - poinformował jej menagement Ania Rusowicz w związku z poważnymi problemami zdrowotnymi odwołała wszystkie koncerty. Piosenkarka trafiła do szpitala i jest pod stałą opieką lekarzy. Na jej oficjalnym profilu na Facebooku pojawiło się nowe krótkie oświadczenie: - Pragniemy poinformować, że Ania jest już po zabiegu, jej stan jest dobry i nie budzi żadnych obaw. Możemy odetchnąć z ulgą. Dziękujemy wszystkim za troskę i wsparcie - napisał management gwiazdy na Facebooku. Ta wiadomość na pewno uspokoi fanów wokalistki, którzy bardzo zaniepokoili się poprzednią informacją agenta - napisał, że jakakolwiek aktywność fizyczna może zagrażać nie tylko zdrowiu Rusowicz, ale nawet jej życiu. Wielbiciele talentu piosenkarki wspierają ją w walce z chorobą i zostawiają wiele ciepłych i podtrzymujących komentarzy na Facebooku. Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

Ania Rusowicz w związku z poważnymi problemami zdrowotnymi odwołała wszystkie koncerty. Piosenkarka trafiła do szpitala i jest pod stałą opieką lekarzy. Na jej oficjalnym profilu na Facebooku pojawiło się nowe krótkie oświadczenie:

Pragniemy poinformować, że Ania jest już po zabiegu, jej stan jest dobry i nie budzi żadnych obaw. Możemy odetchnąć z ulgą. Dziękujemy wszystkim za troskę i wsparcie - napisał management gwiazdy na Facebooku.

Ania RusowiczWBF

Ta wiadomość na pewno uspokoi fanów wokalistki, którzy bardzo zaniepokoili się poprzednią informacją agenta - napisał, że jakakolwiek aktywność fizyczna może zagrać nie tylko zdrowiu Rusowicz, ale nawet jej życiu. Wielbiciele talentu piosenkarki wspierają ją w walce z chorobą i zostawiają wiele ciepłych i podtrzymujących komentarzy na Facebooku.

Komentarze fanów Ani RusowiczScreen z Facebooka

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

psz