Marcel Sora spotykał się z córką Jerzego Stuhra!

Szwed włoskiego pochodzenia złamał już kilka serc.
Sora spotykał się z córką Stuhra Szwed włoskiego pochodzenia złamał już kilka serc Marcel Sora spotykał się w przeszłości z córka Jerzego Stuhra, Marianną - ujawnia "Na Żywo" Podczas pracy nad filmem Jerzego Stuhra "Korowód" w 2007 roku, córka aktora, Marianna, która była odpowiedzialna za współpracę scenograficzną, poznała Marcela Sorę, producenta filmu. - Dali się ponieść uczuciu. Marianna, która niedawno wyszła zwycięsko z choroby nowotworowej, była zachłanna na życie, na miłość. Dla Sory zmieniła styl ubierania, przeszła na dietę, zaczęła bywać w modnych klubach. - czytamy w "Na Żywo". Związek po pewnym czasie jednak się rozpadł. Minęło kilka lat i oboje znaleźli szczęście w związkach z innymi osobami. Marianna Stuhr jest żoną Polaka, który wychował się w Stanach Zjednoczonych i ma z nim córkę, a Marcel Sora jest partnerem Anny Muchy i tatą Stefanii. W styczniu urodzi się drugie dziecko pary.

Podczas pracy nad filmem Jerzego Stuhra "Korowód" w 2007 roku, córka aktora, Marianna, która była odpowiedzialna za współpracę scenograficzną, poznała Marcela Sorę, producenta filmu.

Dali się ponieść uczuciu. Marianna, która niedawno wyszła zwycięsko z choroby nowotworowej, była zachłanna na życie, na miłość. Dla Sory zmieniła styl ubierania, przeszła na dietę, zaczęła bywać w modnych klubach. - czytamy w "Na żywo".

Związek po pewnym czasie jednak się rozpadł. Minęło kilka lat i oboje znaleźli szczęście w związkach z innymi osobami. Marianna Stuhr jest żoną Polaka, który wychował się w Stanach Zjednoczonych i ma z nim córkę, a Marcel Sora jest partnerem Anny Muchy i tatą Stefanii. W styczniu urodzi się drugie dziecko pary.

Anna Mucha i Marcel SoraKAPIF

Nat