Ania Rusowicz poważnie chora: Lekarze zabraniają jej jakiejkolwiek aktywności fizycznej. ZAGRAŻA TO JEJ ŻYCIU

Co się dzieje z gwiazdą?
Ania Rusowicz poważnie chora Co się dzieje z gwiazdą? Najbliższe koncerty Ani Rusowicz zostały odwołane. Dlaczego? Piosenkarka ma poważne problemy zdrowotne - czytamy na jej oficjalnym fanpage'u. Najbliższe koncerty Ani Rusowicz zostały odwołane. Dlaczego? Piosenkarka ma poważne problemy zdrowotne. Na oficjalnym fanpage'u gwiazdy pojawiło się oświadczenie managementu: "W związku z poważnymi problemami zdrowotnymi Ani Rusowicz, zmuszeni jesteśmy odwołać wszystkie działania Artystki w ciągu najbliższych dni. Liczymy, że sytuacja zdrowotna Ani niedługo się unormuje i będziemy w stanie przekazać Państwu dobre wieści, tymczasem lekarze zabraniają naszej podopiecznej jakiejkolwiek aktywności fizycznej, zagraża to bowiem w obecnej chwili jej zdrowiu, a nawet życiu" - informował management artystki. Zaniepokojeni fani od razu zasypali management pytaniami o stan gwiazdy. Pod wpisem pojawiły się także setki komentarzy i słów otuchy skierowanych do Ani. Po kilku godzinach wpis został jednak skasowany, a w jego miejscu pojawiło się nowe oświadczenie. "Pragniemy uspokoić wszystkich, którzy od wczoraj dopytują się troskliwie o zdrowie Ani Rusowicz. Ania znajduje się pod opieką lekarzy i niedługo będziemy mogli poinformować o stanie zdrowia naszej podopiecznej. Dziękujemy za wsparcie" - czytamy na stronie artystki. Mamy nadzieję, że gwiazda szybko wyzdrowieje. Plotek.pl życzy Ani dużo zdrowia!

Najbliższe koncerty Ani Rusowicz zostały odwołane. Dlaczego? Piosenkarka ma bowiem  poważne problemy zdrowotne. Na oficjalnym fanpage'u gwiazdy pojawiło się oświadczenie managementu:

W związku z poważnymi problemami zdrowotnymi Ani Rusowicz, zmuszeni jesteśmy odwołać wszystkie działania Artystki w ciągu najbliższych dni. Liczymy, że sytuacja zdrowotna Ani niedługo się unormuje i będziemy w stanie przekazać Państwu dobre wieści, tymczasem lekarze zabraniają naszej podopiecznej jakiejkolwiek aktywności fizycznej, zagraża to bowiem w obecnej chwili jej zdrowiu, a nawet życiu - informował management artystki.

Ania RusowiczKapif

Zaniepokojeni fani od razu zasypali management pytaniami o stan gwiazdy. Pod wpisem pojawiły się także setki komentarzy i słów otuchy skierowanych do Ani. Po kilku godzinach wpis został jednak skasowany, a w jego miejscu pojawiło się nowe oświadczenie.

Pragniemy uspokoić wszystkich, którzy od wczoraj dopytują się troskliwie o zdrowie Ani Rusowicz. Ania znajduje się pod opieką lekarzy i niedługo będziemy mogli poinformować o stanie zdrowia naszej podopiecznej. Dziękujemy za wsparcie - czytamy na stronie artystki.

Mamy nadzieję, że gwiazda szybko wyzdrowieje. Plotek.pl życzy Ani dużo zdrowia!

Ania Rusowiczmat. prasowe

 

aga