Wiśniewski: Raz wziąłem LSD i ożeniłem się z Femme. Femme: lubi się babrać w gó***ie i farba tego nie zmieni

Michał Wiśniewski wyznał, że ożenił się z Magdą Femme będąc pod wpływem LSD. A co na to wokalistka?
Konflikt Wiśniewski-Femme trwa - Sądziłam, że każdy zacznie żyć swoim życiem - mówi była żona Wiśniewskiego Konflikt Wiśniewski-Femme trwa w najlepsze. W show "20m Łukasza" Michał Wiśniewski powiedział, ślub z Magdą Femme wziął będąc pod wpływem narkotyków. Konflikt Michała Wiśniewskiego i jego pierwszej żony, Magdy Femme, trwa w najlepsze. Wiśniewski znów wylał swoje żal na Femme. W internetowym show "20m Łukasza" wyznał, że wziął z nią ślub będąc pod wpływem narkotyków. Zaczęło się od tego, że przyznał się do brania. - Były jakieś próby, ale mnie to absolutnie nie wciągnęło, nie biorę, jestem czysty. Zresztą po takich traumatycznych przeżyciach... Raz wziąłem w życiu LSD i ożeniłem się z Magdą Femme (...). Nie mogę po prostu, to mi nie służy. To się nagrywa? - zapytał nagle zdziwiony. Po czym brnął dalej. - Nie bierzcie tego! - apelował. Na odzew samej Magdy Femme nie trzeba było długo czekać. Wokalistka szczere wyznanie Wiśniewskiego odebrała jako próbę promocji nowej płyty. "Myślałam że to koniec i każdy będzie żyć SWOIM życiem. Odpowiadam, choć niechętnie, bo wiem że dając sobie wejść na głowę ten psychol będzie po niej skakał aż płyta się sprzeda... Kolejny raz osoba, o której staram się zapomnieć za wszelką cenę, próbuje przypomnieć o sobie (przez pryzmat mojej osoby) mediom i ludziom którzy mają dość już bajki o pięknym Michale" - napisała na Facebooku. Była żona Wiśniewskiego dobitnie stwierdziła, że wokalistka pozbywając się z włosów czerwonej farby, zmienił się tylko zewnętrznie, a zmiana wewnętrzna jest tylko pozorna. Na koniec ogryzła mu się, że przyjmując oświadczyny, sama nie do końca była świadoma tego, co robi. "PS: nie bierz więcej narkotyków, bo znów wydasz majątek na kolejne śluby... i nie dziel się LSD, bo po tym każdy jest w stanie przyjąć oświadczyny ;)" - napisała Magda Femme. Notabene, Femme zadedykowała byłemu mężowi swoją piosenkę pt. "Mam to gdzieś". Myślicie, że Wiśniewski przesadził?

Konflikt Michała Wiśniewskiego i jego pierwszej żony, Magdy Femme, trwa w najlepsze. Wiśniewski znów wylał swoje żal na Femme. W internetowym show "20m Łukasza" wyznał, że wziął z nią ślub będąc pod wpływem narkotyków. Zaczęło się od tego, że przyznał się do brania.

Były jakieś próby, ale mnie to absolutnie nie wciągnęło, nie biorę, jestem czysty. Zresztą po takich traumatycznych przeżyciach... Raz wziąłem w życiu LSD i ożeniłem się z Magdą Femme, no k*wa, przecież to... Nie mogę po prostu, to mi nie służy. To się nagrywa? - zapytał nagle zdziwiony. Po czym brnął dalej. - 5 lat mnie ten 1 tabletek kosztował. Nie tabletek, to był w ogóle jakiś plasterek. Skandal. Nie bierzcie tego! - apelował.

Michał Wiśniewski Kapif

Na odzew samej Magdy Femme nie trzeba było długo czekać. Wokalistka szczere wyznanie Wiśniewskiego odebrała jako próbę promocji nowej płyty.

Myślałam że to koniec i każdy będzie żyć SWOIM życiem. Odpowiadam, choć niechętnie, bo wiem że dając sobie wejść na głowę ten psychol będzie po niej skakał aż płyta się sprzeda... Kolejny raz osoba, o której staram się zapomnieć za wszelką cenę, próbuje przypomnieć o sobie (przez pryzmat mojej osoby) mediom i ludziom którzy mają dość już bajki o pięknym Michale - napisała na Facebooku.

Magda Femme Kapif

Była żona Wiśniewskiego dobitnie stwierdziła, że wokalistka pozbywając się z włosów czerwonej farby, zmienił się tylko zewnętrznie, a zmiana wewnętrzna jest tylko pozorna.

Jednak jego metamorfoza chyba była tylko na premierę płyty, bo znów stary Michał, który lubi się babrać w gó***ie, wrócił i żadna farba tego nie zmieni... WIDAĆ że najlepszą firmą PR-ową MICHAŁA są jego byłe żony. Dziwnym trafem - znów o mówi o mnie - dzień po premierze... - dodała.

Michał Wiśniewski, Dominika Tajner-Wiśniewska Kapif

Na koniec ogryzła mu się, że przyjmując oświadczyny, sama nie do końca była świadoma tego, co robi.

PS: nie bierz więcej narkotyków, bo znów wydasz majątek na kolejne śluby... i nie dziel się LSD, bo po tym każdy jest w stanie przyjąć oświadczyny ;)

Notabene Femme zadedykowała byłemu mężowi swoją piosenkę pt. "Mam to gdzieś".

 

Magda Femme Screen z Facebook.com

Myślicie, że Wiśniewski przesadził?

Vic

Więcej o:
Komentarze (18)
Wiśniewski: Raz wziąłem LSD i ożeniłem się z Femme. Femme: lubi się babrać w gó***ie i farba tego nie zmieni
Zaloguj się
 • marcinek1986

  Oceniono 165 razy 143

  i dobrze mu odpowiedziała hahah ! ten Upadły gwiazdor do wszystkich zaczyna, a nikt nie reaguje - skończyła się ERA metamorfozy i wypłyneło gó*wno na wierzch.

 • cezar85

  Oceniono 83 razy 77

  "Raz wziąłem w życiu LSD i ożeniłem się z Magdą Femme"

  ja po lsd odrabiam lekcje i rozwiązuję łamigłówki

  do góry nogami

 • pannamigootka

  Oceniono 74 razy 54

  Stary ,wredny i zgorzkniały paszczur .... o panu Wiśniewskim oczywiście mowa Za takie bleblanie , należy mu się siarczysty prawy sierpowy, ewentualnie lewy też może być.. albo najlepiej jeden i drugi. A powinna mu go wymierzyć , jego aktualna żona , tak profilaktycznie.

 • pan.malowany

  Oceniono 65 razy 47

  Ten chooj zostal na tripie i dlatego pyerdoli jak potluczony, balwan jakis.

 • browaryr

  Oceniono 37 razy 29

  jaki wisniewski!upadły cpun i alkoholik-nie ma co komentować.

 • pata.m

  Oceniono 39 razy 29

  I po co ona w ogóle sobie strzępi język na tego kolesia...

 • mi_ia

  Oceniono 28 razy 26

  Niestety jak ktoś się wróblem urodził, kanarkiem nie umrze,
  Michał jaki jest każdy widzi i pomimo tego jak pięknie mówi o nim Dominika to on się jednak nie zmienił i nie zmieni

 • jason.

  Oceniono 39 razy 17

  Jak zje czyjeś gó... to prawdopodobnie znajdzie sobie murzynkę...

 • daszar

  Oceniono 9 razy 7

  nie poradzil sobie z psychodeliczna jazdą... ciekawe dlaczego

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX