Były mąż o Nigelli Lawson: Jest uzależniona od narkotyków, truła swoją 19-letnią córkę

Charles Saatchi twierdzi, że Lawson nadużywała kokainy i marihuany, a także namawiała do narkotyków swoją córkę.
Były mąż o Nigelli Lawson "Jest uzależniona od narkotyków, truła swoją 19-letnią córkę" Charles Saatchi twierdzi, że jego była żona, Nigella Lawson, nadużywała kokainy i marihuany, a także namawiała do narkotyków swoją córkę. Nigella Lawson rozwiodła się z mężem, Charlesem Saatchi, w lipcu, po tym jak świat obiegły szokujące zdjęcia, na których mąż zaciskał dłonie na jej. Wydawać by się mogło, że to koniec tej wstrząsającej historii. Teraz jednak pojawiły się nowe informacje i wygląda na to, że to dopiero wierzchołek góry lodowej. W sądzie w Londynie rozpoczął się proces dwóch asystentek Lawson, sióstr Franceski i Elizabetty Grillo, które są oskarżone o sprzeniewierzenie 300 tysięcy funtów Lawson i jej byłego męża i wydanie ich na markowe ciuchy i bilety lotnicze. Czy Mąż Nigelli Lawson dusił ją z tego powodu? Poszło o 170 tysięcy funtów?!. Świadkiem na rozprawie jest nie kto inny jak były mąż Nigelly Lawson. Saatchi twierdzi, że Lawson jest uzależniona od narkotyków, a siostry miały ukrywać jej wstydliwą tajemnicę przed mężem. W sądzie Isleworth Crown w zachodnim Londynie (Saatchi) zeznał, że (Lawson) miała swój sekret, stale nadużywała kokainy, marihuany i leków na receptę - czytamy na "Daily Mail". - Siostry Grillo twierdzą, że Lawson pozwalała im wydawać pieniądze na ich zachcianki, dopóki one utrzymywały w tajemnicy przed jej mężem prawdę o jej i jej córki uzależnieniu od narkotyków. Co więcej Nigella Lawson miała zmuszać także swoją córkę do zażywania narkotyków. Były mąż Charles Saatchi oskarżył Lawson o trucie jej 19-letniej córki, Cosimy, i "zatruwanie" jej życia - czytamy na "Daily Mail". Saatchi dostarczył do sądu list, który napisał do swojej byłej żony. Były mąż Nigelli obarcza ją całą winą i nazywa "Hi-gella". "Get hi" oznacza po angielsku "być na haju". Napisał, że obawia się, że Lawson dała swoim pracownikom pozwolenie na korzystanie ze swojego rachunku do potrzeb prywatnych, bo była pod wpływem narkotyków i/ lub nie pamięta tych zdarzeń z powodu nadużywania narkotyków - czytamy. Obrona sióstr Grillo chce ich uniewinnienia, argumentując, że były one jedynie pionkami w walce pomiędzy Saatchi a Lawson.

Nigella Lawson rozwiodła się z mężem, Charlesem Saatchi, w lipcu, po tym jak świat obiegły szokujące zdjęcia, na których mąż zaciskał dłonie na jej szyi (Nigella Lawson rozwiodła się w 60 sekund!). Wydawać by się mogło, że to koniec tej wstrząsającej historii. Teraz jednak pojawiły się nowe informacje i wygląda na to, że to dopiero wierzchołek góry lodowej. W sądzie w Londynie rozpoczął się proces dwóch asystentek Lawson, sióstr Franceski i Elizabetty Grillo, które są oskarżone o sprzeniewierzenie 300 tysięcy funtów Lawson i jej byłego męża i wydanie ich na markowe ciuchy i bilety lotnicze. Czy Mąż Nigelli Lawson dusił ją z tego powodu? Poszło o 170 tysięcy funtów?!.

Świadkiem na rozprawie jest nie kto inny jak były mąż Nigelly Lawson. Saatchi twierdzi, że Lawson jest uzależniona od narkotyków, a siostry miały ukrywać jej wstydliwą tajemnicę przed mężem.

W sądzie Isleworth Crown w zachodnim Londynie (Saatchi) zeznał, że (Lawson) miała swój sekret, stale nadużywała kokainy, marihuany i leków na receptę - czytamy na "Daily Mail". - Siostry Grillo twierdzą, że Lawson pozwalała im wydawać pieniądze na ich zachcianki, dopóki one utrzymywały w tajemnicy przed jej mężem prawdę o jej i jej córki uzależnieniu od narkotyków.

British TV chef and cookery writer Nigella Lawson during a book signing for Nigellissima at Selfridges, central London on 13/12/2012.CAMERA PRESS/CAROLINE ELUYEMI/Caroline Eluyemi

Co więcej Nigella Lawson miała zmuszać także swoją córkę do zażywania narkotyków.

Były mąż Charles Saatchi oskarżył Lawson o trucie jej 19-letniej córki, Cosimy, i "zatruwanie" jej życia - czytamy na "Daily Mail".

Nigella Lawson i jej córka, CosimaEast News

Charles Saatchi, listopad 2013East News

Saatchi dostarczył do sądu list, który napisał do swojej byłej żony. Były mąż Nigelli obarcza ją całą winą i nazywa "Hi-gella". "Get hi" oznacza po angielsku "być na haju".

Napisał, że obawia się, że Lawson dała swoim pracownikom pozwolenie na korzystanie ze swojego rachunku do potrzeb prywatnych, bo była pod wpływem narkotyków i/ lub nie pamięta tych zdarzeń z powodu nadużywania narkotyków - czytamy.

Obrona sióstr Grillo chce ich uniewinnienia, argumentując, że były one jedynie pionkami w walce pomiędzy Saatchi a Lawson.

Italian sisters Elisabetta (L) and Francesca Grillo arrive at Isleworth Crown Court in west London November 27, 2013. The two former assistants to celebrity chef Nigella Lawson appeared at court on Wednesday charged with fraud. REUTERS/Toby Melville (BRITAIN - Tags: CRIME LAW ENTERTAINMENT)REUTERS

Nigella LawsonSunday People

Vic