Kasprzykowski parodiuje Łepkowską, a Arciuch śmieje się: Uwielbiam pani seriale!

W jednej ze scen sztuki  "Pod niemieckimi łóżkami" aktorka para kpi z scenarzystki filmowej.
Kasprzykowski parodiuje Łepkowską W jednej ze scen sztuki "Pod niemieckimi łóżkami" aktorka para kpi z scenarzystki filmowej Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski w sztuce teatralnej "Pod niemieckimi łóżkami" odgrywają scenę, w której śmieją się z Ilony Łepkowskiej Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski w sztuce teatralnej "Pod niemieckimi łóżkami" odgrywają scenę, w której śmieją się z Ilony Łepkowskiej. Aktor w czarnej peruce naśladuje charakterystyczne dla scenarzystki filmowej zachowania, a jego sceniczna partnerka mówi: - Pani Ilona Łepska? Uwielbiam pani seriale! Arciuch celowo przekręca nazwisko Łepkowskiej, ale i tak wszyscy wiedzą, że to o to chodzi. Co ciekawe, aktorka od trzech lat gra w jednym z najważniejszych seriali scenarzystki, "M jak miłość". Czy Łepkowska sceniczne żarty Arciuch i Kasprzykowskiego weźmie do siebie?

Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski w sztuce teatralnej "Pod niemieckimi łóżkami" odgrywają scenę, w której śmieją się z Ilony Łepkowskiej.  Aktor w czarnej peruce naśladuje charakterystyczne dla scenarzystki filmowej zachowania, a jego sceniczna partnerka mówi:

Pani Ilona Łepska? Uwielbiam pani seriale!

Arciuch celowo przekręca nazwisko Łepkowskiej, ale i tak wszyscy wiedzą, że to o to chodzi. Co ciekawe, aktorka od trzech lat gra w jednym z najważniejszych seriali scenarzystki, "M jak miłość".

Czy Łepkowska sceniczne żarty Arciuch i Kasprzykowskiego weźmie do siebie?

Bartek Kasprzykowski, Tamara ArciuchKapif

Gala KOBIETA ROKU TWOJEGO STYLU, hotel Bristol, 16.04.2013, fot. WBF/Piotr PodlewskiWBF

psz