Hiszpański portal pomylił Natalię Siwiec z inną modelką! "Jest muzą Pucharu Konfederacji"

Natalia Siwiec była bohaterką hiszpańskiego portalu.

O tym, że Natalia Siwiec została obwołana polską Miss Euro 2012 wiedzą już chyba wszyscy. Od czasu mistrzostw celebrytka niemal bez przerwy bryluje na imprezach, uczestniczy w seksownych sesjach i realizuje kolejne projekty. Okazuje się, że Siwiec urosła do miana naszego towaru eksportowego - jej wdziękami zachwycili się także Hiszpanie. Szkopuł w tym, że hiszpański portal Bolarosa.com pomylił ją z inną modelką! Portal zatytułował tekst:

Natalia Siwiec muzą... Pucharu Konfederacji.

Artykuł został okraszony seksownymi zdjęciami Siwiec reklamującej bieliznę. Jednak na głównym zdjęciu podpisanym jako Natalia Siwiec, widnieje inna modelka reklamująca bieliznę.

Natalia SiwiecScreen z Bolarosa.com

Hiszpanie pomylili się też w galerii - na 3 zdjęciach mających pokazywać Siwiec, jest inna modelka. Czyżby obróbka zdjęć była tak duża, że Siwiec trudno odróżnić od innych modelek?

Natalia SiwiecScreen z Bolarosa.com

Poza tą drobną pomyłką cały tekst jest niezwykle entuzjastyczny i reszta zdjęć została podpisana poprawnie.

Natalia Siwiec to polska modelka, która latem ubiegłego roku stał się "euro" oblubienicą z Polski i Ukrainy - zachwyca się portal.

Natalia SiwiecScreen z Bolarosa.com

Hiszpanie przyrównali nawet Natalię Siwiec do jednej z najpopularniejszych Aniołków Victoria's Secret - Adriany Limy - powołując się na ich seksowne krągłości. Widzicie podobieństwo?

Natalia SiwiecScreen z Bolarosa.com

Vic

Więcej o: