Dziś się nią zachwycamy, a 8 lat temu... Julia Kamińska nie zachwycała, nawet na okładce!

Julia Kamińska w 2005 roku pojawiła się na okładce czasopisma "Dziewczyna". Od tamtego czasu przerodziła się w prawdziwą piękność.
8 lat temu Julia Kamińska nie zachwycała Julia Kamińska w 2005 roku pojawiła się na okładce czasopisma "Dziewczyna" Julia Kamińska w 2005 roku pojawiła się na okładce czasopisma "Dziewczyna". Od tamtego czasu przerodziła się w prawdziwą piękność Jeszcze zanim Julia Kamińska stała się sławna dzięki roli w serialu "BrzdUla", lgnęła do blasku fleszy. W 2005 roku jej zdjęcie zdobiło kwietniowy numer czasopisma dla nastolatek, "Dziewczyna". Wtedy miała znacznie jaśniejsze, wystopniowane włosy i była okrąglejsza na twarzy. Od tamtego czasu bardzo się zmieniła. Obecnie jest uznawana za jedną z najładniejszych polskich aktorek, a jej wyczuciu mody nie można nic zarzucić. Kiedy wzięła udział w sesji rozbieranej dla "CKM-u", nikt nie miał już wątpliwości, że ma w sobie dużo seksapilu. Czy 8 lat temu widać było, że kiedyś będzie z niej taka piękność?

Jeszcze zanim Julia Kamińska stała się sławna dzięki roli w serialu "BrzdUla", lgnęła do blasku fleszy. W 2005 roku jej zdjęcie zdobiło kwietniowy numer czasopisma dla nastolatek, "Dziewczyna". Wtedy miała znacznie jaśniejsze, wystopniowane włosy i była okrąglejsza na twarzy.

Od tamtego czasu bardzo się zmieniła. Obecnie jest uznawana za jedną z najładniejszych polskich aktorek, a jej wyczuciu mody nie można nic zarzucić. Kiedy wzięła udział w sesji rozbieranej dla "CKM-u", nikt nie miał już wątpliwości, że ma w sobie dużo seksapilu. Czy 8 lat temu widać było, że kiedyś będzie z niej taka piękność?

Julia Kamińska Dziewczyna

 

psz