Zaczepiali dziewczyny i oferowali im pracę jako modelki. Potem je gwałcili

Policja zatrzymała mężczyzn, którzy oferowali  młody dziewczynom pracę w nieistniejącej agencji modelek. Później je gwałcili.

Policja zatrzymała w Ostródzie trzech mężczyzn 34-letniego Piotra J., 40-letniego Mariusza M. oraz Bogdan P., którzy są podejrzani o gwałt i stalking. Podejrzani mieli zaczepiać kobiety m.in. na portalach społecznościowych, proponując im pracę w agencji modelek. Kiedy dziewczyny przychodziły na sesję zdjęciową, były gwałcone.

Wszystko było filmowane, a potem wykorzystywane do szantażu pokrzywdzonych. Jak ustalili policjanci, do kontaktów seksualnych z kobietami miało dochodzić po dosypaniu im do napoju jakiejś substancji. Policjanci podczas realizacji zabezpieczyli także identyfikatory, wizytówki oraz fałszywą odznakę policyjną, którą także mieli posługiwać się podejrzani - informuje portal Gazeta.pl. - Policjanci zabezpieczyli komputery, pendrive'y, płyty CD, aparaty fotograficzne. Znajduje się na nich nawet kilka tysięcy plików ze zdjęciami i filmami o charakterze pornograficznym. Sytuacja może dotyczyć nawet kilkudziesięciu kobiet z całej Polski.

Policja cały czas poszukuje pokrzywdzonych kobiet i przestrzega.

Chcemy im pomóc, a także zebrać kolejne dowody, które pogrążą podejrzanych na długie lata w więzieniu. Wiemy, że sprawcy mogli wykorzystywać kobiety nawet od 3 lat - powiedział nadkom. Marek Kaszuba, zastępca naczelnika wydziału kryminalnego ostródzkiej komendy nadzorujący policyjne czynności portalowi Gazeta.pl. - Przed podjęciem współpracy z firmą, np. agencją modelek, zaleca przede wszystkim ostrożność. Powinno się korzystać z usług agencji znanych na rynku, sprawdzać opinie o nich, poprosić o wzór umowy, skonsultować się z prawnikiem. Warto sprawdzić także adres mailowy firmy.

policja, stalking, modelka, szantaz, OstrodaKWP Olsztyn

policja, stalking, modelka, szantaz, OstrodaKWP Olsztyn

 

majk

Więcej o:
Komentarze (5)
Zaczepiali dziewczyny i oferowali im pracę jako modelki. Potem je gwałcili
Zaloguj się
 • sansa

  Oceniono 20 razy 18

  Dodam jeszcze, że na taki casting czy sesję zdjęciową najlepiej wziąć ze sobą kolegę, czy brata, albo wynająć pana, któremu naga potylica przechodzi bezpośrednio w kark.

 • forfiter_jr

  Oceniono 14 razy 12

  Przeraża naiwność takich panienek.
  A tych kolesi powinni skazać co najmniej na 25 latek bez zawiasów.

 • olalola

  Oceniono 9 razy 7

  Nie powinno się zasłaniać oczu takim osobom, wręcz przeciwnie !!! Najgorsze jest to , że tego typu rzeczy, robią osoby po których zupełnie się nie spodziewamy !!!!!

 • princess_leya

  Oceniono 8 razy 6

  Wykastrować bydlaków.

 • browaryr

  Oceniono 10 razy 6

  kolesie Fibaka?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX