Tata Justyny Pawlickiej o jej nagiej sesji: Żona była anty. Ja jako rodzic miałem nadzieję, że...

Justyna Pawlicka zdradza, jak zareagowali jej bliscy na sesję w "CKM".
Tata Pawlickiej o nagiej sesji córki Justyna Pawlicka zdradza, jak zareagowali jej bliscy na sesję w "CKM" Tata Justyny Pawlickiej o jej nagiej sesji: Żona była anty. Ja jako rodzic miałem nadzieję, że będzie delikatna. Tragicznie nie było. W sensie nagości Głośna sesja Justyny Pawlickiej dla "CKM" odbiła się echem w mediach. Wdzięki "najseksowniejszej z Top Model" wystawione zostały na surową krytykę internautów. Rozbierane zdjęcia oceniali też bliscy modelki. Jak zareagowali? Też mi się podobała - mówił w sobotę w "DDTVN" ojciec Pawlickiej. - Jednak jako rodzic.. - zwiesił głos. - Miałem nadzieję, że będzie delikatna. Tragicznie nie było. W sensie nagości - dodał po chwili. Widać było, że rozmowa o sesji córki w magazynie dla panów nie była łatwa dla ojca Pawlickiej. Jednak jeszcze bardziej przeżyła je matka modelki. Mama była zła troszeczkę - mówiła jakby eufemizując Pawlicka. - Nie powiedziała mi nic złego, myślę, że jak zobaczyła te zdjęcia, to się przekonała. Matka Pawlickiej nie specjalnie była też przekonana do udziału córki w programie "Top Model". Tata wymyślił ten program, mama była przeciwna - mówiła Pawlicka. Czy obawy rodziców o córkę, która idzie do "Top Model", są słuszne? Czy może raczej prawdziwym ryzykiem jest to, co ją może spotkać po zakończeniu show.

Głośna sesja Justyny Pawlickiej dla "CKM" odbiła się echem w mediach. Wdzięki "najseksowniejszej z Top Model" wystawione zostały na surową krytykę internautów. Rozbierane zdjęcia oceniali też bliscy modelki. Jak zareagowali?

Też mi się podobała - mówił w sobotę w "DDTVN" ojciec Pawlickiej. - Jednak jako rodzic.. - zwiesił głos. - Miałem nadzieję, że będzie delikatna. Tragicznie nie było. W sensie nagości - dodał po chwili.

Justyna Pawlicka Facebook.com

Widać było, że rozmowa o sesji córki w magazynie dla panów nie była łatwa dla ojca Pawlickiej. Jednak jeszcze bardziej przeżyła je matka modelki.

Mama była zła troszeczkę - mówiła jakby eufemizując Pawlicka. -  Nie powiedziała mi nic złego, myślę, że jak zobaczyła te zdjęcia, to się przekonała.

Matka Pawlickiej nie specjalnie była też przekonana do udziału córki w programie "Top Model".

Tata wymyślił ten program, mama była przeciwna - mówiła Pawlicka.

Justyna Pawlicka CKM

Czy obawy rodziców o córkę, która idzie do "Top Model", są słuszne? Czy może raczej prawdziwym ryzykiem jest to, co ją może spotkać po zakończeniu show.

karo

Więcej o:
Komentarze (6)
Tata Justyny Pawlickiej o jej nagiej sesji: Żona była anty. Ja jako rodzic miałem nadzieję, że...
Zaloguj się
 • lion80

  Oceniono 15 razy 9

  Czy ktoś mnie może oświecić o co chodzi z tym spamem na temat Facebooka?" Wejdz na ten link to zobaczysz kto wchodził na twój profil" itd. Domyślam się oczywiście, że to tylko głupi spam ale z ciekawości pytam co się pod tym kryje? Co zyskują kretyni, którzy wrzucają takie linki? Pełno jest tego, jak nie o FB to o darmowych doładowaniach. Nie chcę sprawdzać tych linków bo nie chcę nabijać komuś punktów w jakimś debilnym konkursie czy czymś podobnym. Ktoś wie o co chodzi?

 • browaryr

  Oceniono 6 razy 0

  po raz 2prosze o wyje.banie spamu!!!

 • browaryr

  Oceniono 5 razy -1

  dziekuje.

 • vahoo

  Oceniono 7 razy -3

  "Żona była anty". No nie wiem,może była anty,może nie. Dziewczyna nawet ładna,to niech te wdzięki pokazuje,bo ma te swoje pięć minut,tylko niech się nie odzywa,bo jej urok wtedy pryska.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX