Kora nie pojawiła się w ostatnim w programie "Must be the music". Co się stało?

W ostatnim odcinku programu "Must be the music. Tylko muzyka" zabrakło Kory. Wokalistka tłumaczyła, że jest chora
Co się dzieje z Korą? Gwiazda nie pojawiła się w ostatnim odcinku programu "Must be the music" W ostatnim odcinku "Must be the music. Tylko muzyka" jeden z foteli jurorskich był pusty. Na nagraniu muzycznego show nie pojawiła się Kora, która od dłuższego czasu narzeka na problemy ze zdrowiem. Wokalistka w ostatnich miesiącach schudła aż 7 kilogramów. Do choroby przyznała się nawet fotoreporterom, których prosiła, by powstrzymali się od fotografowania. Chociaż sytuacja wydaje się być poważna, prowadzący show Maciej Rock zapewniał, że Kora pojawi się w studiu już za tydzień i jest to tylko chwilowa absencja. Sama piosenkarka zwróciła się do swoich fanów na Facebooku: "Drodzy fani! Bardzo dziękuję za słowa wsparcia oraz życzenia szybkiego powrotu do zdrowia. Tęsknie za Wami, kocham... Do szybkiego zobaczenia!" - napisała. 62-latka zawsze była pełna energii, dlatego jej niedyspozycja budzi poważne obawy. Miejmy nadzieję, że piosenkarka poczuję się niedługo lepiej i w najbliższym odcinku programu "Must be the music" znowu zasiądzie w loży jurorskiej.

W ostatnim odcinku "Must be the music. Tylko muzyka" jedno z krzeseł jurorskich było puste. Na nagraniu muzycznego show nie zjawiła się Kora, która od dłuższego czasu jest chora. Wokalistka w ostatnich miesiącach schudła 7 kilogramów (zobacz: Kora schudła 7 kilogramów! "Jestem chora"). Do choroby przyznała się nawet fotoreporterom, których prosiła o nie robienie jej zdjęć. Chociaż sytuacja wydaje się być poważna, prowadzący muzyczne show Maciej Rock zapewniał, że Kora pojawi się już za tydzień i jest to chwilowa absencja. Sama piosenkarka zwróciła się do swoich fanów na Facebooku:

Drodzy fani! Bardzo dziękuję za słowa wsparcia oraz życzenia szybkiego powrotu do zdrowia. Tęsknie za Wami, kocham... Do szybkiego zobaczenia! - napisała.

 

KoraScreen z Facebook.com

KoraKapif

Koramat.prasowe

62-latka zawsze była pełna energii, dlatego taka niedyspozycja budzi poważne obawy o jej zdrowie. Miejmy nadzieję, że piosenkarka poczuję się niedługo lepiej i w najbliższym odcinku programu znowu zasiądzie w loży jurorskiej.

majk

Więcej o:
Komentarze (5)
Kora nie pojawiła się w ostatnim w programie "Must be the music". Co się stało?
Zaloguj się
 • russel

  Oceniono 76 razy -2

  Przesyłki z lekarstwem już nie docierają.

 • forfiter_jr

  Oceniono 12 razy -4

  Zaćpała?

 • ng1993

  Oceniono 37 razy -15

  a ona czasem w tym czasie nie zajadała w Master Szefie ?

 • jason.

  Oceniono 25 razy -19

  Czekała za długo przy sraczu u Kiepskich bo Boczek miał obstrukcję...

 • browaryr

  Oceniono 43 razy -23

  przejarała się kobita-musi odpocząć.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX