Marcin Tyszka: Modelki wstydzą się pokazu u Zienia. Ostro?

Fotograf skrytykował pokaz mody w kościele Macieja Zienia.
Modelki wstydzą się pokazu u Zienia? Fotograf Marcin Tyszka skrytykował prezentację najnowszej kolekcji słynnego projektanta Jak już pisaliśmy, w piątkowy wieczór celebryci mieli okazję zobaczyć pokaz najnowszej kolekcji Macieja Zienia, który odbył się w kościele Św. Augustyna w Warszawie. Na pokazie pojawił się m.in. Marcin Tyszka. Niestety fotograf nie szczędził słów krytyki pod adresem Zienia: - Usunąłem zdjęcie z pokazu Maćka Zienia z twarzami modelek, gdyż dziewczyny wstydzą się swego udziału w tym przedsięwzięciu. Pewnie dla nas wszystkich byłoby lepiej, gdybyśmy nie zobaczyli tego "dzieła"... Maciek chciał rozgłosu i będzie go miał, a media będą miały dobrą pożywkę - napisał Tyszka na Facebooku. Fotograf opublikował także zdjęcia z kościoła, które podpisał w bardzo ironiczny sposób: - Noc w kościele, czyli pokaz mody Maćka Zienia. Ciekawe czy after party będzie w zachrystii? Rozgrzeszenie za wszystkie modowe grzechy w konfesjonale? - drwił Tyszka. Trzeba przyznać, że pokaz Macieja Zienia wywołał sporo kontrowersji. Jednak czy rzeczywiście modelki mają się czego wstydzić?

W piątkowy późny wieczór wybrani celebryci poszli oglądać pokaz najnowszej kolekcji Macieja Zienia, który odbył się w kościele parafialnym Św. Augustyna w Warszawie (Ten pokaz mody Macieja Zienia był owiany tajemnicą. Tylko wybrane gwiazdy przyszły do kościoła św. Augustyna). Na pokazie był m.in. Marcin Tyszka. Fotograf ostro go skomentował na swoim Facebooku. Stwierdził, że modelki wstydzą się tego, że wzięły w nim udział.

usunalem zdjecie z pokazu Macka Zienia z twarzami modelek , gdyz dziewczyny wstydza sie swego udzialu w tym przedsiewzieciu.

Tyszka nie szczędził krytyki:

pewnie dla nas wszystkich , a szczegolnie dla projektanta ,byloby lepiej ,gdybysmy nie zobaczyli tego "dziela" ,ale jak ktos juz sie bierze udzial w takim publicznym przedsiewzieciu , to trudno , zeby zamalowac mu twarz na kazdym zdjeciu ...
Maciek chcial rozglosu i bedzie mial...jutro media beda mialy o czym pisac-:) - dodał.

Marcin Tyszka Screen z Facebook.com

Marcin Tyszka .

Marcin Tyszka zamieścił także zdjęcia z wewnątrz kościoła. Fotograf drwił z pokazu.

Noc w kościele ... Maciek Zien pokaz mody Ciekawe czy after party będzie w zachrystii ? Rozgrzeszenie za wszystkie modowe grzechy w konfesjonale ?

Marcin Tyszka Screen z Facebook.com

Podpis po jednym z nich, sugerował, że fotograf nieźle się wymęczył w trakcie oglądania show.

Ufff Wielki finał - napisał.

Marcin Tyszka Screen z Facebook.com

Pokaz mody wywołał sporo kontrowersji ze względu na miejsce - odbył się w kościele i tylko niektóre gwiazdy miał na niego wstęp. Czy modelki rzeczywiście mają się czego wstydzić?

Vic

Więcej o:
Komentarze (17)
Marcin Tyszka: Modelki wstydzą się pokazu u Zienia. Ostro?
Zaloguj się
 • fanizymiko

  Oceniono 186 razy 160

  Człowiek, który popełnił "Woli i Tysio' jest ostatnią osobą, która ma prawo mówić innym czego powinni sie wstydzić:))

 • dd5

  Oceniono 72 razy 58

  jeżeli pana Tyszkę tak bardzo razi miejsce pokazu,to niech się zwróci do proboszcza aby nie profanował świątyni takimi występami w swoim kościele.
  A co do modelek,to wykazały się wyjątkową hipokryzją!

 • bezkrytycznie

  Oceniono 61 razy 49

  "Tyszka nie był szczędził krytyki" - Byłem stwierdziłem, że redatktorzyna to gamoń

 • pannamigootka

  Oceniono 59 razy 45

  Cieszmy się ,że głęboko wierzące celebrytki , nie przyszły z cyckami na wierzchu

 • do_podziwu

  Oceniono 44 razy 32

  "usunalem zdjecie z pokazu Macka Zienia z twarzami modelek , gdyz dziewczyny wstydza sie swego udzialu w tym przedsiewzieciu."
  - te Tyszka , modelki sie wstydza - to co tam robily? przeciez wiedzialy ,ze na msze nie ida - taka refleksja po pokazie przyszla ? czy moze Ty domalowujesz ich wstyd na zdjeciach -"znaczy zamalowujesz na czarno", o Zieniu mowia chcesz aby i o Tobie mowili
  -a ja to czekam kiedy proboszcz parafii wyglosi kazanie wiernym -
  "Dzieki pokazowi kolekcji w kosciele "do nieba" ubierzcie sie elegancko i modnie "owieczki ".

 • vahoo

  Oceniono 31 razy 19

  Czy ja wiem......kościółki nowoczesne,cieplutko,bo ogrzewanie sprawne .Można dalej się posunąć i idąc tym tropem przywitać Nowy Rok w kościele . Na balu. Jeśli tylko znajdą się wyjątkowo godni tego zaszczytu goście?
  Gdzie ten Chrystus,który przegoniłby to tałatajstwo ze świątyni.

 • wizjinerka

  Oceniono 39 razy 13

  Cenię sobie oryginalność, różnego rodzaju innowacje......artyści, gitary, chórki - o ile wszystko pozostaje w temacie - w Kościele mi nie przeszkadzają. Ale na takie widowisko, gdyby to ode mnie zależało - zgody bym nie wyraziła. A jak mam być szczera, to bardziej dziwię się osobom zainteresowanym tym pokazem niż modelkom/modelom biorącym w nim udział. Niektórzy dla pracy/kasy zrobią wszystko. Katolików mam nadzieję że wśród nich nie było

 • pannamigootka

  Oceniono 23 razy 9

  Bracia i siostry to jeszcze raz ja ..Módlmy się ...i cieszmy ,że nasze siostry celebrytki ,nie przyszły z pipkami na wierzchu..

 • tatusiek

  Oceniono 5 razy 1

  'pewnie dla nas wszystkich , a szczegolnie dla pana Tyszki ,byloby lepiej ,gdyby pan Tyszka nauczyl sie polskich znakow'.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX