Marcin Tyszka: Modelki wstydzą się pokazu u Zienia. Ostro?

Fotograf skrytykował pokaz mody w kościele Macieja Zienia.
Modelki wstydzą się pokazu u Zienia? Fotograf Marcin Tyszka skrytykował prezentację najnowszej kolekcji słynnego projektanta Jak już pisaliśmy, w piątkowy wieczór celebryci mieli okazję zobaczyć pokaz najnowszej kolekcji Macieja Zienia, który odbył się w kościele Św. Augustyna w Warszawie. Na pokazie pojawił się m.in. Marcin Tyszka. Niestety fotograf nie szczędził słów krytyki pod adresem Zienia: - Usunąłem zdjęcie z pokazu Maćka Zienia z twarzami modelek, gdyż dziewczyny wstydzą się swego udziału w tym przedsięwzięciu. Pewnie dla nas wszystkich byłoby lepiej, gdybyśmy nie zobaczyli tego "dzieła"... Maciek chciał rozgłosu i będzie go miał, a media będą miały dobrą pożywkę - napisał Tyszka na Facebooku. Fotograf opublikował także zdjęcia z kościoła, które podpisał w bardzo ironiczny sposób: - Noc w kościele, czyli pokaz mody Maćka Zienia. Ciekawe czy after party będzie w zachrystii? Rozgrzeszenie za wszystkie modowe grzechy w konfesjonale? - drwił Tyszka. Trzeba przyznać, że pokaz Macieja Zienia wywołał sporo kontrowersji. Jednak czy rzeczywiście modelki mają się czego wstydzić?

W piątkowy późny wieczór wybrani celebryci poszli oglądać pokaz najnowszej kolekcji Macieja Zienia, który odbył się w kościele parafialnym Św. Augustyna w Warszawie (Ten pokaz mody Macieja Zienia był owiany tajemnicą. Tylko wybrane gwiazdy przyszły do kościoła św. Augustyna). Na pokazie był m.in. Marcin Tyszka. Fotograf ostro go skomentował na swoim Facebooku. Stwierdził, że modelki wstydzą się tego, że wzięły w nim udział.

usunalem zdjecie z pokazu Macka Zienia z twarzami modelek , gdyz dziewczyny wstydza sie swego udzialu w tym przedsiewzieciu.

Tyszka nie szczędził krytyki:

pewnie dla nas wszystkich , a szczegolnie dla projektanta ,byloby lepiej ,gdybysmy nie zobaczyli tego "dziela" ,ale jak ktos juz sie bierze udzial w takim publicznym przedsiewzieciu , to trudno , zeby zamalowac mu twarz na kazdym zdjeciu ...
Maciek chcial rozglosu i bedzie mial...jutro media beda mialy o czym pisac-:) - dodał.

Marcin Tyszka Screen z Facebook.com

Marcin Tyszka .

Marcin Tyszka zamieścił także zdjęcia z wewnątrz kościoła. Fotograf drwił z pokazu.

Noc w kościele ... Maciek Zien pokaz mody Ciekawe czy after party będzie w zachrystii ? Rozgrzeszenie za wszystkie modowe grzechy w konfesjonale ?

Marcin Tyszka Screen z Facebook.com

Podpis po jednym z nich, sugerował, że fotograf nieźle się wymęczył w trakcie oglądania show.

Ufff Wielki finał - napisał.

Marcin Tyszka Screen z Facebook.com

Pokaz mody wywołał sporo kontrowersji ze względu na miejsce - odbył się w kościele i tylko niektóre gwiazdy miał na niego wstęp. Czy modelki rzeczywiście mają się czego wstydzić?

Vic