46-letni Jarosław Kulczycki znów zostanie tatą! Spodziewa się syna czy córki?

Dziennikarz spodziewa się drugiego syna.
Jarosław Kulczycki znów zostanie tatą Spodziewa się syna czy córki? 46-letni Jarosław Kulczycki, dziennikarz TVP Info, zostanie niedługo po raz drugi tatą. On i jego narzeczona Dorota spodziewają się swojego pierwszego potomka Jarosław Kulczycki, znany dziennikarz TVP Info, zostanie niedługo po raz drugi tatą. On i jego narzeczona, Dorota, spodziewają się swojego pierwszego potomka. Dziennikarz zdradził także płeć dziecka. - Tak, potwierdzam, że spodziewamy się dziecka. Już wiem, że to będzie syn - powiedział w rozmowie z "Na żywo". To będzie jego drugi syn. Wcześniej był mężem projektantki, Mileny Ballue. Para mam 18-letniego syna. Prezenter odnalazł szczęście w nowym związku. Jest zafascynowany swoją narzeczoną. - Dorota jest prezentem od losu. Dorothea znaczy przecież po grecku dar Boga - wyznał. Para pokazała się razem na Balu Dziennikarza w lutym i świetnie się ze sobą bawili. Jarosław i Dorota zaręczyli się, ale ze ślubem chcą poczekać do narodzin syna. - Zaręczyliśmy się w Madrycie, planujemy też ślub, ale myślę, że odbędzie się on już po narodzinach syna - dodaje. Dziennikarz zapewnił gazetę, że nie może się doczekać przyjścia na świat pociechy. Wybrał już dla syna imię, ale na razie chce zachować w tajemnicy.

Jarosław Kulczycki, znany dziennikarz TVP Info, zostanie niedługo po raz drugi tatą. On i jego narzeczona, Dorota, spodziewają się swojego pierwszego potomka. Dziennikarz zdradził także płeć dziecka.

Tak, potwierdzam, że spodziewamy się dziecka. Już wiem, że to będzie syn - powiedział w rozmowie z "Na żywo".

Jarosław Kulczycki, partnerka, DorotaKapif

To będzie jego drugi syn. Wcześniej był mężem projektantki, Mileny Ballue. Para mam 18-letniego syna. Prezenter odnalazł szczęście w nowym związku. Jest zafascynowany swoją narzeczoną.

Dorota jest prezentem od losu. Dorothea znaczy przecież po grecku dar Boga - wyznał.

Para pokazali się razem na Balu Dziennikarza w lutym i świetnie się ze sobą bawili.

Warszawa, 09.02.2013. 15 Charytatywny Bal Dziennikarzy. FOT. Krzysztof Jarosz/FORUMFORUM/Krzysztof Jarosz

Para zaręczyła się, ale ze ślubem chce poczekać do narodzin syna.

Zaręczyliśmy się w Madrycie, planujemy też ślub, ale myślę, że odbędzie się on już po narodzinach syna - dodaje.

Dziennikarz zapewnił gazetę, że nie może się doczekać przyjścia na świat pociechy. Wybrał już dla syna imię, ale na razie chce zachować w tajemnicy. Gratulujemy!

Vic