Bachleda-Curuś o związku z Farrellem: Wiedzieliśmy, że naszym uczuciem kieruje wyższa siła

Alicja Bachleda Curuś zapewniła, że ma dobre stosunki z ojcem swojego synka.
Bachleda-Curuś o związku z Farrellem Wiedzieliśmy, że naszym uczuciem kieruje wyższa siła - wyznała gwiazda Jak wszyscy pamiętamy, Alicja Bachleda-Curuś nie zdradzała w mediach zbyt wielu szczegółów na temat jej związku z Colinem Farrellem. Po rozstaniu z amerykańskim gwiazdorem również nie chciała odpowiadać na pytania dotyczące relacji z ojcem jej synka. Teraz Alicja po pierwszy raz uchyliła rąbka tajemnicy. Aktorka razem z innymi polskimi gwiazdami robiącymi karierę w Hollywood, udzieliła szczerego wywiadu w książce Agnieszki Niezgody i Jacka Laskusa "Hollywood PL". Bachleda-Curuś opowiedziała o początkach znajomości z irlandzkim aktorem. Wyznała, że połączyła ich "wyższa siła". - Poznaliśmy się z Colinem na planie "Ondine". Wiedzieliśmy, że naszym uczuciem kieruje wyższa siła. Nie mieliśmy wobec siebie oczekiwań, poddaliśmy się temu uczuciu. Poszliśmy za ciosem, który przyniósł najwspanialszą konsekwencję w moim życiu - zdradziła gwiazda. Owocem gorącego romansu Polki z Irlandczykiem jest mały Henry. Na początku aktorka żałowała, że nie może zapewnić synkowi pełnej rodziny. - Urodził się Henio. Poczułam lekki strach kobiety, która chce zapewnić dziecku stabilizację. Dać dom rodzinny, w którym ja wyrosłam, z obojgiem rodziców pod jednym dachem. Stało się inaczej. Nasz model jest odmienny - dodała. Alicja Bachleda-Curuś zapewniła, że z Colinem Farrellem wciąż łączy ją bliska relacja. - Henio wie, że rodzice go kochają i szanują się nawzajem. Udało nam się ocalić bliskość, którą Henio czuje między nami - wyznała. Premiera książki Hollywood PL" odbędzie się już 19 listopada. Oprócz Bachledy-Curuś, dziennikarka Agnieszka Niezgoda przedstawiła także sylwetki Agnieszki Holland, Jana A. P. Kaczmarka, Anny Sheppard, Allana Starskiego, Zbigniewa Rybczyńskiego, Abla Korzeniowskiego i Izabelli Miko. Album ma ukazywać "polskich filmowców ze światowym sukcesem".

Alicja Bachleda-Curuś długo milczała o gorącym romansie z Colinem Farrellem i o relacji, jaka łączy ją obecnie z ojcem jej synka. Teraz pierwszy raz uchyliła rąbka tajemnicy. Aktorka razem z innymi polskimi gwiazdami robiącymi karierę w Hollywood, udzieliła szczerego wywiadu w albumie Agnieszki Niezgody i Jacka Laskusa "Hollywood PL". Bachleda-Curuś opowiedziała o początkach znajomości z irlandzkim aktorem. Wyznała, że połączyła ich "wyższa siła".

Poznaliśmy się z Colinem na planie "Ondine". Wiedzieliśmy, że naszym uczuciem kieruje wyższa siła. Nie mieliśmy wobec siebie oczekiwań, poddaliśmy się temu uczuciu. Poszliśmy za ciosem, który przyniósł najwspanialszą konsekwencję w moim życiu - zdradziła w książce.

Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell Ondine

Aktorka została mamą. Na początku żałowała, że nie może zapewnić synkowi pełnej rodziny.

Urodził się Henio. Poczułam lekki strach kobiety, która chce zapewnić dziecku stabilizację. Dać dom rodzinny, w którym ja wyrosłam, z obojgiem rodziców pod jednym dachem. Stało się inaczej. Nasz model jest odmienny - dodała.

Alicja Bachleda-Curuś Forum gwiazd

Alicja Bachleda-Curuś zapewniła, że z Colinem Farrellem wciąż łączy ją bliska relacja.

Henio wie, że rodzice go kochają i szanują się nawzajem. Udało nam się ocalić bliskość, którą Henio czuje między nami - zapewniła.

AP/Matt Sayles AP/Matt Sayles

Premiera albumu już 19 listopada. Oprócz Bachledy-Curuś, dziennikarka Agnieszka Niezgoda przedstawiła także sylwetki Agnieszki Holland, Jana A. P. Kaczmarka, Anny Sheppard, Allana Starskiego, Zbigniewa Rybczyńskiego, Abla Korzeniowskiego i Izabelli Miko. Album ma ukazywać "polskich filmowców ze światowym sukcesem", jak czytamy w opisie. Nam najbardziej przypadło do gustu stwierdzenie o "sile wyższej", która popchnęła góralkę i irlandzkiego aktora ku sobie. Myślicie, że ten cytat przebija słynny wywiad Włodarczyk i Krawczyka z "VIVY!" o "kulistości energii" ("Naćpani" Włodarczyk i Krawczyk w Vivie!: Wzdychamy w identyczny sposób)?

Vic