Izę Miko POTRĄCIŁ SAMOCHÓD! "To była wina kierowcy!"

Aktorka wpadła pod koła samochodu.
Iza Miko miała wypadek! Aktorka wpadła pod koła samochodu. "To była wina kierowcy!" Pierwszy listopadowy weekend zawsze przynosi znaczną liczbę tragicznych wypadków na drogach. Okazuje się, że nie tylko w Polsce. Iza Miko, która na stałe mieszka i rozwija swoją karierę aktorską w Stanach Zjednoczonych, poinformowała fanów, że 2 listopada wpadła pod samochód. - Zeszłej nocy, gdy przechodziłam przez ulicę w Vancouver i potrącił mnie samochód! Jestem niezwykle wdzięczna, że moje obrażenia są niewielkie. Muszę chyba być superbohaterem. Moja miłość do grubych swetrów robionych na drutach, puchowych kurtek i niedawne szkolenie kaskaderskie odegrały ważną rolę w tym, że po odbiciu się od samochodu wylądowałam na ziemi w sposób chroniący moją głowę i całe ciało. To była wina kierowcy, ale deszcz również nie pomógł. Czuwały nade mną anioły. Jestem cała - napisała Miko na Facebooku. Aktorka czuje się dobrze, ale wypadek będzie przeżywać jeszcze przez długi czas. - Teraz muszę tylko pokonać traumę przechodzenia przez ulicę - żartowała. Miko w zeszłym roku również uległa wypadkowi. Niestety, tamto zdarzenie zakończyło się nieco poważniej. Przez długi czas aktorka musiała nosić na nodze gips.

Pierwszy listopadowy weekend zawsze przynosi wielką liczbę tragicznych wypadków na drogach. Okazuje się, że nie tylko w Polsce. Iza Miko, która na stałe mieszka i rozwija swoją karierę aktorską w Stanach Zjednoczonych, poinformowała fanów, że 2 listopada wpadła pod samochód.

Zeszłej nocy, kiedy przechodziłam przez ulicę w Vancouver, potrącił mnie samochód! Jestem niezwykle wdzięczna, że moje obrażenia są niewielkie. Muszę chyba być superbohaterem. Moja miłość do grubych swetrów robionych na drutach, puchowych kurtek i niedawne szkolenie kaskaderskie odegrały ważną rolę w tym, że po odbiciu się od samochodu potrafiłam wylądować na ziemi w sposób chroniący moją głowę i całe ciało. To była wina kierowcy, ale deszcz również nie pomógł. Czuwały nade mną anioły i poza siniakami i bólem, jestem cała - napisała Miko na swoim Facebooku.

Iza Miko Kapif

Aktorka czuje się dobrze, ale wypadek będzie przeżywać jeszcze przez długi czas.

Teraz muszę pokonać tylko traumę przechodzenia przez ulicę - żartowała.

Miko w zeszłym roku również uległa wypadkowi. Tamten skończył się nieco poważniej, ponieważ przez długi czas musiała nosić na nodze gips (Zobacz: Iza Miko miała WYPADEK na planie nowego teledysku zespołu The Killers. Wiemy, co się stało!).

Plotek.pl życzy aktorce szybkiego powrotu do zdrowia!

aga