Tomasz Karolak vs "Magiel towarzyski": Oddajemy sprawę do sądu

Sprawa ma dalszy ciąg.

Zaczęło się niewinnie, może skończyć się w sądzie. Pod koniec października w programie "Magiel towarzyski" Karolina Korwin Piotrowska i Tomasz Kin złośliwie wypowiadali się o Violi Kołakowskiej, Kin nazwał modelkę surogatką, wątpili też w jej kwalifikacje jako dziennikarki. Tomasz Karolak stanął w obronie ukochanej, nastąpiła obustronna wymiana ciosów, a teraz finał sporu może mieć miejsce na sali sądowej (zob.: Od tego zaczął się cały spór. Kin o Kołakowskiej: fuzja dziennikarki z surogatką).

Tomek zachował się jak powinien. Oddajemy sprawę do sądu - powiedziała magazynowi "Flesz" Viola Kołakowska.

Znamy też szczegóły:

Kołakowska i Karolak zarzucają mu [Tomaszowi Kinowi - red.], że w programie naruszono ich dobra osobiste. Czy będą też żądać odszkodowania? Nie wiadomo - czytamy.

Na groźbę zareagowała na Facebooku gospodyni "Magla towarzyskiego", Korwin Piotrowska.

Karolina Korwin PiotrowskaFacebook.com

Jak widać, nie przestraszyła się sądowej konfrontacji. Aż się prosi, żeby odwrócić znane przysłowie i powiedzieć: z małej chmury, duży deszcz. Myślicie, że jeszcze będzie z tego burza?

alex

Więcej o:
Komentarze (16)
Tomasz Karolak vs "Magiel towarzyski": Oddajemy sprawę do sądu
Zaloguj się
 • sansa

  Oceniono 41 razy 37

  "Myślicie, że jeszcze będzie z tego burza?" - myślę, że ciąg dalszy będzie jak strzyżenie kota: dużo wrzasku, mało wełny.

 • natassja

  Oceniono 58 razy 34

  Panie Karolak, narażasz się Pan na śmieszność wytaczając działa na muchę. Trochę luzu życzę. Magiel ma taki a nie inny profil, są śmiechajscy i prześmiewczy i - nie wątpię - autoironiczni również. Czego i Panu życzyć należy.

 • martyna_123

  Oceniono 30 razy 16

  Bzdurna sprawa, bzdurny pozew.

 • cezar85

  Oceniono 12 razy 10

  będą się sądzić o to, które jest bardziej zbędne kulturze

 • kazio.maciolka

  Oceniono 17 razy 7

  Uhahaha a to sąd padnie trupem ze smiechu, niech Karolak z Violką podadzą jeszcze do sądu fejsbukowiczów, którzy obsmiali ich zachowanie na jego profilu.
  No i w koncu jakie dobra osobiste zostały tu naruszone? To, że Violka nie jest dziennikarką ? A JEST? Czy to, że Violka została nazwana surogatką? A co jest prawowitą żoną Karolaka, mieszka z nim?

 • do_podziwu

  Oceniono 15 razy 5

  "Zaczęło się niewinnie, może skończyć się w sądzie." - dalej bedzie"niewinnie", adwokaci stron sa zadowoleni-:)))

 • mika17

  Oceniono 6 razy 4

  Karolak i Kolek(to prawdziwe nazwisko tej pani) wywnetrzaja sie w kolorowej prasie jak to nie sa razem a tylko razem produkuja dzieci. Karolak bodajez twierdzil, ze on czeka na cos lepszego, a dzieci to tylko tak sobie robi kolezance. Z nudow chyba.

  Ja na miejscu Kolek byl go poslala do diabla juz kilka lat temu, ale ona jak widac lubi byc upokarzana i w ogole jej to nie przeszkadza.

  Przeszkadzac obojgu zaczelo dopiero jak sie nagle polapali, ze ludzie sie z "pary niepary" smieja.

  Panie Karolak zanim pan poda do sadu Magiel proponuje podac do sadu wszystkich internautow, ktorzy od lat dra lacha z pana i panskiej surokatki (pisownia zamierzona).

 • kazio.maciolka

  Oceniono 8 razy 4

  Dodam, ze my jako społecznosc fb zamierzamy podac Violke do sądu, poniewaz jednego z nas na profilu dyrektora teatru Karolaka nawyzywała od prymitywnych palantów, a drugiemu nawymyslała, że ma kompleksy. Violka Kołek czekaj na pozew!

 • forfiter_jr

  Oceniono 5 razy 3

  Korwin, Kin, Karolak - jeden segment ludzi, którzy rozminęli się z powołaniem - na przykład kopaniem rowów.
  A ta koleżanka wrzutomata jest tak nijaka, że aż przeźroczysta.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX