Musiał o kulisach show Wojewódzkiego: Nie można podejść przed programem i przybić piątki. Szulim kolejną Wodzianką?

Kilka ciekawych szczegółów.

Jesteście ciekawi, jak wygląda przygotowanie cotygodniowego show Kuby Wojewódzkiego? Ekipa "DDTVN" zawitała na plan w trakcie kręcenia odcinka z Maciejem Musiałem i Władysławem Kozakiewiczem. Dzięki temu dowiedzieliśmy się, że Wojewódzki przed nagraniem stroni od towarzystwa.

Nawet do niego nie można podejść przed programem i przybić piątki, bo siedzi gdzieś w kanciapie i pewnie pije wódkę - "poskarżył się" gwiazdor Rodzinki.pl.

Od pewnego czasu w programie co tydzień jest inna Wodzianka i nawet Wojewódzki nie wie, kto będzie nalewał wodę (zob.: Dominika Wodzianka odchodzi z programu Kuby Wojewódzkiego: Wyczerpała się formuła. Co teraz?). Kogo w tej roli widziałby Musiał?

Może Tomek Karolak wyjdzie ubrany w seksowne slipy? - rozmarzył się Musiał.

Karolak w roli Wodzianki to bez wątpienia byłoby wydarzenie, jednak wszystkich fanów aktora rozczarujemy (lub uspokoimy): w najbliższym odcinku Wodzianką będzie kobieta. Wiemy to, ponieważ oryginalna Wodzianka pokazała się przed kamerą, z co prawda zasłoniętą twarzą, ale wyeksponowanym strojem, w jakim zobaczymy ją już we wtorek.

Ten strój jest moim prywatnym strojem i jest absolutnie moim pomysłem - powiedziała tajemnicza Wodzianka głosem do złudzenia przypominającym nam głos Agnieszki Szulim.

Czy rzeczywiście seksowna gospodyni "Na językach" będzie Wodzianką w najbliższym show Wojewódzkiego? Jeżeli tak, to będzie to o tyle ciekawe, że Dominika Zasiewska, do niedawna etatowa Wodzianka w programie showmana, przeszła ostatnio do "Na językach", gdzie podaje nie tylko wodę, ale również inne specjały (zob.: Wodzianka już nie jest dziewczyną "od wody". Co przyniosła Szulim w "Na językach"?).

Agnieszka Szulim Kapif

alex