Serialowa doktor Quinn rozwodzi się po 20 latach małżeństwa. "Różnice nie do pogodzenia"

Negocjują warunki rozwodu.
Serialowa doktor Quinn rozwodzi się Negocjują warunki rozwodu Jane Seymour, czyli serialowa doktor Quinn i reżyser James Keach chcą zakończyć trwające 20 lat małżeństwo. Przyczyna rozstania? Różnice nie do pogodzenia. Informacja o tym, że Jane Seymour, czyli serialowa doktor Quinn i reżyser James Keach chcą zakończyć trwające 20 lat małżeństwo, pojawiła się już w kwietniu. Teraz to już pewne. 62-letnia była dziewczyna Bonda złożyła dokumenty w zeszłym tygodniu w Los Angeles County Superior Court, powołując się na różnice nie do pogodzenia jako przyczynę rozstania - poinformował portal Mirror.co.uk. Małżeństwo praktycznie nie funkcjonowało od wiosny, kiedy para ogłosiła separację. Ona miała dosyć jego wybryków i w końcu wyrzuciła go z domu. Niektórzy z jej przyjaciół ostrzegali ją przed niewiernością męża, ale ona nie chciała w to uwierzyć - można było przeczytać pół roku temu na stronie portalu Radaronline.com. Pomimo tego para zamierza rozstać się w zgodzie. Negocjują warunki rozwodu. Będą oddanymi rodzicami i partnerami biznesowymi - ogłosił rzecznik Jane Seymour. Seymour i Keach mają dwóch synów, urodzonych w 1995 roku bliźniaków Johna i Christophera. Jane udawało się zachować milczenie o swoich problemach małżeńskich, ale dotarła do punktu, w którym powiedziała: dość - donosi źródło portalu Mirror.co.uk. Związek z Jamesem Keachem to czwarte małżeństwo aktorki. Wcześniej była związana w kolejności: z Michaelem Attenboroughem, Geoffreyem Planerem i Davidem Flynnem. Z tego ostatniego małżeństwa gwiazda ma córkę Katherinę i syna Seana.

Informacja o tym, że Jane Seymour, czyli serialowa doktor Quinn i reżyser James Keach chcą zakończyć trwające 20 lat małżeństwo, pojawiła się już w kwietniu (zob.: Słynna dr Quinn, czyli Jane Seymour się ROZWODZI!). Teraz to już pewne.

62-letnia była dziewczyna Bonda złożyła dokumenty w zeszłym tygodniu w Los Angeles County Superior Court, powołując się na różnice nie do pogodzenia jako przyczynę rozstania - poinformował portal Mirror.co.uk.

Małżeństwo praktycznie nie funkcjonowało od wiosny, kiedy para ogłosiła separację.

Ona miała dosyć jego wybryków i w końcu wyrzuciła go z domu. Niektórzy z jej przyjaciół ostrzegali ją przed niewiernością męża, ale ona nie chciała w to uwierzyć - można było przeczytać pół roku temu na stronie portalu Radaronline.com.

Pomimo tego para zamierza rozstać się w zgodzie.

Negocjują warunki rozwodu. Będą oddanymi rodzicami i partnerami biznesowymi - ogłosił rzecznik Jane Seymour.

Jane Seymour, James KeachAP

Seymour i Keach mają dwóch synów, urodzonych w 1995 roku bliźniaków Johna i Christophera.

Jane udawało się zachować milczenie o swoich problemach małżeńskich, ale dotarła do punktu, w którym powiedziała: dość - donosi źródło portalu Mirror.co.uk.

Związek z Jamesem Keachem to czwarte małżeństwo aktorki. Wcześniej była związana w kolejności: z Michaelem Attenboroughem, Geoffreyem Planerem i Davidem Flynnem. Z tego ostatniego małżeństwa gwiazda ma córkę Katherinę i syna Seana.

alex

Więcej o:
Komentarze (2)
Serialowa doktor Quinn rozwodzi się po 20 latach małżeństwa. "Różnice nie do pogodzenia"
Zaloguj się
  • gonzo88

    Oceniono 7 razy 3

    dochodze do wniosku, ze tylko wolne zwiazki w dziesiejszych czasach maja sens. Jak chce sie bzykac z innymi bo taka jego natura, to niech sie bzyka, ale niech mnie nie oszukuje i ja tez legalnie moge sobie skakac z kwiatka na kwiatek

  • do_podziwu

    Oceniono 7 razy 1

    hym - prawda pewno lezy po srodku , to jej czwarte malzenstwo , jego trzecie - moze maja rozwody juz "we krwi". A portale plotkarskie mogo sobie "dopowiadac" historie rozpadu zwiazku obarczajac wina strone, ktora darza mniejsza sympatia.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX