Grupa Francuzów ukradła lamę i jeździła z nią tramwajem. Królowie internetu

Grupa młodych mężczyzn chciała się zabawić zupełnie jak w filmie "Kac Vegas". Ukradli lamę z cyrku, z którą podróżowali tramwajem i robili sobie zdjęcia.

Sytuacja prawie jak z filmu "Kac Vegas". Pięciu Francuzów bawiło się tak dobrze, że dla żartu postanowili ukraść lamę z cyrku. Posłuszna "Serge" nie stawiała oporu i podróżowała z mężczyznami parę godzin tramwajem po Bordeaux. Lama uprowadzona została 2 dni temu, prawdopodobnie około 5:00 nad ranem. Imprezowicze dokumentowali całą eskapadę na Facebooku i Twitterze. Podróż przerwał kontroler biletów, który od razu zaalarmował  przełożonych o dziwnym pasażerze. Ci zawiadomili oczywiście cyrk.

Kiedy zarząd transportu zadzwonił do mnie z samego rana, żeby powiedzieć mi, że moja lama jest na przystanku tramwajowym, myślałem, że to sen - cytuje wypowiedź Johna Beautour, dyrektora cyrku i właściciela zwierzęcia portal Wyborcza.pl. - Wierzę, że nie chcieli źle, ale muszą też zrozumieć, że porwanie zwierzęcia pod wpływem alkoholu i ciąganie go po mieście naprawdę mogło skończyć się fatalnie.

Lama SergeScreen Facebook

Właściciel "Serge" od razu złożył skargę na złodziei i wyznał, że nie ma pojęcia jak mogli oni wyprowadzić lamę z cyrku. Matthieu, jeden z imprezowiczów, na co dzień barman, mówił BFMTV:

Weszliśmy tam, bawiliśmy się ze zwierzętami, no i jakoś tak wyszło.

Lama "Serge" ma już swój fanpage i ponad 400 tys. fanów, a internet obiegają kolejne memy z "Serge". Francuzi nie mogą się już doczekać, kiedy ich ulubiona lama wystąpi w cyrku. Najbliższe przestawienie ma odbyć się 11 listopada.

Lama SergeScreen Facebook
majk