Rodzinny dramat Katarzyny Dowbor: Mąż po alkoholu robił się agresywny, uderzył mnie

Katarzyna Dowbor szerze wyznaje.
Rodzinny dramat Katarzyny Dowbor Dowbor: Mąż po alkoholu robił się agresywny, uderzył mnie Do księgarń trafiła już książka Katarzyny Dowbor "Mężczyźni mojego życia". Pozycja obfituje w wiele osobistych, często bolesnych wyznań. Do księgarń trafiła już książka Katarzyny Dowbor "Mężczyźni mojego życia". Pozycja obfituje w wiele osobistych, często bolesnych wyznań. Jednym z najtrudniejszych wspomnień jest to, o pierwszym małżeństwie dziennikarki z Januszem Atlasem. "Pierwsze dwa lata były idylliczne. Wszędzie razem i bardzo blisko siebie. Dopiero potem się okazało, że przez ten czas Janusz był zaszyty. Ja tego nie wiedziałam. W ogóle nie miałam pojęcia, że ma problem z alkoholem. Potem eksplodowało. Janusz po alkoholu robił się agresywny i nie panował nad sobą... W drugiej fazie naszego związku Janusz był zazwyczaj albo pijany, albo na kacu" - pisze Dowbor. Dowbor wypierała ze świadomości alkoholowe problemy męża. W końcu jednak zaczęła dojrzewać do rozstania. "Zabawna jest sprawa naszego rozwodu. Wojnę toczyliśmy przede wszystkim o naszego jamnika. To była suczka Felka. (... ) Capnęłam właśnie ją, kiedy wyszłam z naszego domu po tym, jak Janusz podniósł na mnie rękę. Kiedy mnie uderzył, wzięłam kilka drobiazgów, zabrałam Felkę pod pachę i wyszłam" - wspomina Dowbor. Rozwód nie był łatwy. Według Se.pl mąż bardzo go utrudniał. Najpierw zażądał zwrotu psa, potem na kolejnych rozprawach przekonywał sąd, że nadal czuje coś do żony. Przez półtora roku Dowbor nie mogła sfinalizować rozstania. Przełomem była nowa miłość Janusza Atlasa. "W tym czasie poznał Hannę Bakułę i zaczęła się między nimi love. W końcu zaczął przebąkiwać, że chce się z Hanką ożenić. I pewnego dnia odebrałam telefon. Dzwoni Bakuła: mam pytanie, ty chcesz tego rozwodu? Ja: jasne, że chcę. Ona: dobra, masz załatwione... Hanka oświadczyła Atlasowi, że za niego wyjdzie. Tylko że on był cały czas moim mężem. I podczas kolejnej rozprawy wreszcie zgodził się na rozwód" - pisze Dowbor. Gdy przed sądem zapadła ostateczna decyzja, Atlas poszedł oświadczyć się Bakule. Artystka odrzuciła jednak jego względy. Wówczas ten rozzłościł się i rozbił doniczkę z kwiatem, który miał w rękach. Po tym zdarzeniu Atlas próbował wrócić do żony i unieważnić rozwód. Tak się jednak nie stało. "Jestem jej dozgonnie wdzięczna" - napisała Dowbor o Bakule.

Do księgarń trafiła już książka Katarzyny Dowbor "Mężczyźni mojego życia". Pozycja obfituje w wiele osobistych, często bolesnych wyznań. Jednym z najtrudniejszych wspomnień jest to, o pierwszym małżeństwie dziennikarki z Januszem Atlasem.

Pierwsze dwa lata były idylliczne. Wszędzie razem i bardzo blisko siebie. Dopiero potem się okazało, że przez ten czas Janusz był zaszyty. Ja tego nie wiedziałam. W ogóle nie miałam pojęcia, że ma problem z alkoholem. Potem eksplodowało. Janusz po alkoholu robił się agresywny i nie panował nad sobą... W drugiej fazie naszego związku Janusz był zazwyczaj albo pijany, albo na kacu - pisze Dowbor.

Dowbor wypierała ze świadomości alkoholowe problemy męża. W końcu jednak zaczęła dojrzewać do rozstania.

Zabawna jest sprawa naszego rozwodu. Wojnę toczyliśmy przede wszystkim o naszego jamnika. To była suczka Felka. (... ) Capnęłam właśnie ją, kiedy wyszłam z naszego domu po tym, jak Janusz podniósł na mnie rękę. Kiedy mnie uderzył, wzięłam kilka drobiazgów, zabrałam Felkę pod pachę i wyszłam - wspomina Dowbor.

Katarzyna Dowbor, Mężczyźni mojego życiamat. prasowe

Rozwód nie był łatwy. Według Se.pl mąż bardzo go utrudniał. Najpierw zażądał zwrotu psa, potem na kolejnych rozprawach przekonywał sąd, że nadal czuje coś do żony. Przez półtora roku Dowbor nie mogła sfinalizować rozstania. Przełomem była nowa miłość Janusza Atlasa.

W tym czasie poznał Hannę Bakułę i zaczęła się między nimi love. W końcu zaczął przebąkiwać, że chce się z Hanką ożenić. I pewnego dnia odebrałam telefon. Dzwoni Bakuła: mam pytanie, ty chcesz tego rozwodu? Ja: jasne, że chcę. Ona: dobra, masz załatwione... Hanka oświadczyła Atlasowi, że za niego wyjdzie. Tylko że on był cały czas moim mężem. I podczas kolejnej rozprawy wreszcie zgodził się na rozwód - pisze Dowbor.

Gdy przed sądem zapadła ostateczna decyzja, Atlas poszedł oświadczyć się Bakule. Artystka odrzuciła jednak jego względy. Wówczas ten rozzłościł się i rozbił doniczkę z kwiatem, który miał w rękach. Po tym zdarzeniu Atlas próbował wrócić do żony i unieważnić rozwód. Tak się jednak nie stało.

Jestem jej dozgonnie wdzięczna" - napisała Dowbor o Bakule.

 

Katarzyna DowborKapif

 

karo

Więcej o:
Komentarze (5)
Rodzinny dramat Katarzyny Dowbor: Mąż po alkoholu robił się agresywny, uderzył mnie
Zaloguj się
 • koja

  Oceniono 10 razy 8

  Kolejne "dzieło"w księgarni.

 • do_podziwu

  Oceniono 7 razy 1

  "Szczere wyznanie " - Mezczyzni mojego zycia - jak ktos ciekawy to sie dowie - "szczerej prawdy" o wspanialej Dowbor co miala pecha do mezczyzn(jej zycia) .

 • aniula_21

  Oceniono 4 razy 0

  hej słuchajcie mamy nagranie z telefonu osoby która widziała te akcje z jej mężem
  wideo-wpadki.amateurwebcam.pl

  oglądajcie puki tego nie zablokują

 • ciocia.lodzia

  Oceniono 14 razy 0

  Koszulka Hilfigera do piegowatego ryja zupełnie nie pasuje...
  Babka straciła pracę na jakiś czas, więc zyski z Autobiografii pozwolą jej na spokojnie robić zakupy w Biedronce...

 • browaryr

  Oceniono 5 razy -1

  kolejna "pisarka"-az zygac się chce...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX