Silvio Berlusconi wziął sekretny ślub z 28-letnią prezenterką telewizyjną

Silvio Berlusconi jest żonaty.
Silvio Berlusconi jest żonaty Silvio Berlusconi wziął sekretny ślub z 28-letnią prezenterką telewizyjną 77-letni były premier Włoch, Silvio Berlusconi, wziął sekretny ślub ze swoją 28-letnią narzeczoną, prezenterką telewizyjną Francescą Pascale. 77-letni były premier Włoch, Silvio Berlusconi, wziął sekretny ślub ze swoją 28-letnią narzeczoną, Francescą Pascale. O tym radosnym fakcie poinformowała znajoma pary z przyjęć "bunga bunga", Marythell Polanco, w jednej z włoskich stacji radiowych Radio2. - Oni już są małżeństwem - cytuje wypowiedź kobiety Dailymail.co.uk. - Byłam zaproszona na ceremonię, ale nie mogłam przyjść, bo wówczas rodziłam. Jednak przesłałam swoje gratulacje. Berlusconiemu udało się utrzymać ceremonię w sekrecie przez ponad dwa tygodnie, to niezły wynik biorąc pod uwagę fakt, że każdy jego krok z uwagą śledzą włoskie media. - Ślub odbył się 8 lub 9 października w jego prywatnej kaplicy, to nie był ślub cywilny - dodała Polanco. Były premier i jego obecna żona, prezenterka telewizyjna, poznali się kilka lat temu, gdy ta była jeszcze nastolatką. Pascale w pełni akceptuje swojego partnera, nawet jego huczne imprezy, z których Berlusconi nie zamierza rezygnować nawet po ślubie. - Bunga bunga nigdy się nie skończą. Tak długo jak jest Berlusconi, tak samo długo będą bunga bunga - mówiła Polanco. - Chyba że nowa żona mu ich zakaże - dodała po chwili.

77-letni były premier Włoch, Silvio Berlusconi, wziął sekretny ślub ze swoją 28-letnią narzeczoną, Francescą Pascale. O tym radosnym fakcie poinformowała znajoma pary z przyjęć "bunga bunga", Marythell Polanco, w jednej z włoskich stacji radiowych Radio2.

Oni już są małżeństwem - cytuje wypowiedź kobiety Dailymail.co.uk. - Byłam zaproszona na ceremonię, ale nie mogłam przyjść, bo wówczas rodziłam. Jednak przesłałam swoje gratulacje.

Berlusconiemu udało się utrzymać ceremonię w sekrecie przez ponad dwa tygodnie, to niezły wynik biorąc pod uwagę fakt, że każdy jego krok z uwagą śledzą włoskie media.

Ślub odbył się 8 lub 9 października w jego prywatnej kaplicy, to nie był ślub cywilny - dodała Polanco.

Francesca Pascale, Silvio Berlusconi Facebook.com

Były premier i jego obecna żona, prezenterka telewizyjna, poznali się kilka lat temu, gdy ta była jeszcze nastolatką. Pascale w pełni akceptuje swojego partnera, nawet jego huczne imprezy, z których Berlusconi nie zamierza rezygnować nawet po ślubie.

Bunga bunga nigdy się nie skończą. Tak długo jak jest Berlusconi, tak samo długo będą bunga bunga - mówiła Polanco. - Chyba że nowa żona mu ich zakaże - dodała po chwili.

 

Reklama z Silvio Berlusconim wywołała powszechne oburzenie Fot. WPP

 

Ciekawe jak w takim razie wyglądało ich wesele.

karo