Marta Grycan zaprojektowała sukienkę dla siebie i córki. Na rysunku odjęła im kilka(naście) kilo

Marta Grycan projektuje na chudsze od siebie?
Marta Grycan zaprojektowała sukienkę Projektuje na chudsze od siebie? Na rysunku odjęła im kilka(naście) kilo Marta Grycan nie ukrywała nigdy, że uwielbia ubrania. Ostatnio celebrytka zaprojektowała dla siebie seksowną suknię na Halloween i kreację dla swojej córki. Marta Grycan nie ukrywała nigdy, że uwielbia ubrania. Kilkakrotnie mówiła, że niektóre swoje stroje sama projektuje. Tym razem dowód jest naoczny. Celebrytka na swoim Instagramie opublikowała własnoręczny rysunek kreacji. Modelka z projektu jest łudząco podoba do autorki rysunku: burza rudych włosów, wydatne usta, duży biust. Wszystko się zgadza z wyjątkiem wagi... Mikroskopijna talia, uda Anji Rubik różnią znacząco projekt od rzeczywistości. Marta Grycan tę seksowną suknię zaprojektowała na Halloween. Nie zapomniała także o swojej latorośli. Na Instagramie opublikowała też bowiem strój własnego projektu dla Victorii. Mamy nadzieję, że panie pochwalą się, jak wyglądały w narysowanych strojach na żywo.

Marta Grycan nie ukrywała nigdy, że uwielbia ubrania. Kilkakrotnie mówiła, że niektóre swoje stroje sama projektuje. Tym razem dowód jest naoczny. Celebrytka na swoim Instagramie opublikowała własnoręczny rysunek kreacji.

Projekty Marty GrycanScreen z Instagram.com

Modelka z projektu jest łudząco podoba do autorki rysunku: burza rudych włosów, wydatne usta, duży biust. Wszystko się zgadza z wyjątkiem wagi... Mikroskopijna talia, uda Anji Rubik różnią znacząco projekt od rzeczywistości.

Projekty Marty GrycanScreen z Instagram.com

Marta GrycanPlotek Exclusive

Marta Grycan tę seksowną suknię zaprojektowała na Halloween. Nie zapomniała także o swojej latorośli. Na Instagramie opublikowała też bowiem strój własnego projektu dla Victorii.

Projekty Marty GrycanScreen z Instagram.com

Mamy nadzieję, że panie pochwalą się, jak wyglądały w narysowanych strojach na żywo. Wypadną równie dobrze, co na papierze? Dla przypomnienia, tak prezentowały się w zeszłym roku na Halloween:

Marta Grycan i Wiktoria GrycanWBF

 

karo