Odezwa Kingi Rusin w Święto Zmarłych: Apeluję, proszę, ostrzegam: nie kładźmy na grobach...

Kinga Rusin walczy o eko-1-listopada.
Rusin walczy o eko-1-listopada Odezwa Kingi Rusin w Święto Zmarłych: Apeluję, proszę, ostrzegam 1 listopada Kina Rusin zaapelowała na swoim Facebooku: "Nie kładźmy sztucznych kwiatów na grobach! Będą się na naszych wysypiskach śmieci rozkładać kilkaset lat 1 listopada Polacy obchodzili dzień Wszystkich Świętych. Podczas gdy jedni robią porządki na grobach bliskich, myślą o zmarłych, inni uświadamiają. Jak na przykład Kinga Rusin. Dziennikarka na swoim Facebooku w piątek z samego rana opublikowała eko-odezwę: "Apeluję, proszę, ostrzegam: nie kładźmy sztucznych kwiatów na grobach! Nie zutylizowane, będą się na naszych wysypiskach śmieci rozkładać kilkaset lat zatruwając środowisko. Myśląc o tych, którzy odeszli pomyślmy też o tych którzy przyjdą - czytamy na jej tablicy." Czy jej prośba trafiła do szerokiego grona? Po 4 godzinach wpis zebrał całe 7 komentarzy, wszystkie popierające stanowisko Rusin oraz 145 "like'ów", jak również 58 udostępnień.

Dziś ważny dzień w Polsce, tzw. w tradycji Święto Zmarłych, a właściwie dzień Wszystkich Świętych. Podczas gdy jedni pogrążają się w zadumie, robią porządki na grobach bliskich, inni uświadamiają. Jak na przykład Kinga Rusin. Dziennikarka na swoim Facebooku z samego rana opublikowała eko-odezwę:

Apeluję, proszę, ostrzegam: nie kładźmy sztucznych kwiatów na grobach! Nie zutylizowane, będą się na naszych wysypiskach śmieci rozkładać kilkaset lat zatruwając środowisko. Myśląc o tych, którzy odeszli pomyślmy też o tych którzy przyjdą - czytamy na jej tablicy.

Kinga Rusin apelujeScreen z Facebook.com


Czy jej prośba trafi do szerokiego grona? Po 4 godzinach wpis zebrał całe 7 komentarzy, wszystkie popierające stanowisko Rusin oraz 145 "like'ów", jak również 58 udostępnień. A jakie jest Wasze zdanie?

 

karo

Czy podoba Ci się stanowisko Rusin?