"Po miesiącu ćwiczeń z Ewą zdecydowałam się odejść od męża". Chodakowska zmienia życie fanek

Czy na lepsze?

Ewa Chodakowska zawsze głośno i radośnie powtarza, że zmienia życie swoich fanek. Trenujące z nią kobiety odzyskują utraconą pewność siebie z każdym spalonym kilogramem. W najnowszym wydaniu "Wysokich Obcasów" ukazały się historie fanek Chodakowskiej, które dzięki utracie wagi zdecydowały się na radykalne zmiany w życiu.

Po 20 latach małżeństwa i miesiącu ćwiczeń z Ewą zdecydowałam się odejść od męża. Spakowałam się, zabrałam córki i poszłam do schroniska dla kobiet. Mąż nadużywał alkoholu, znęcał się nade mną fizycznie i psychicznie, wszystko krytykował. To typ dręczyciela, któremu wszystko przeszkadza. Niezależnie od tego, co robiłam, czy uczyłam się francuskiego, czy ćwiczyłam, krytykował. Już w Polsce próbowałam od niego odejść, dwa razy składałam papiery w sądzie, ale tak to jest z kobietami dotkniętymi przemocą, że wracają. Wybaczają i wracają. Nie będzie płacił alimentów, na rozwód się nie zgadza, ale po dwóch latach jego nieobecności i tak go dostanę - powiedziała jedna z bohaterek reportażu Wysokich Obcasów, Ewa.

Ewa Chodakowska Kapif

W artykule zamieszczono także kilka innych historii pokazujących, że zdrowa dieta i treningi Chodakowskiej mogą wywrócić życie człowieka do góry nogami, zmienić je na lepsze. "Trenerka wszystkich Polek" ma więc powody do dumy. Wkrótce ukaże się nowy program, w którym Chodakowska będzie przedstawiać telewidzom właśnie takie trudne historie.

Walczymy o dużo wiecej.. Walczymy o życie.. Dla nas.. Naszych dzieci.. Dla innch ludzi.. Moze ktoś patrząc na nasze wybory i ich konsekwencje, zastanowi sie nad własnym życiem..
Przez ostatnie pare dni chodziłam do tyłu ..nie mogłam pozbierać myśli.. Chęć niesienia pomocy.. wsparcia .. często jest tak wielka, że często pochłania mnie bez reszty..
Nowy cykl dla TVN to nie tylko radosna przygoda wprowadzająca w życie endorfinową rewolucję, nie tylko walka o nowe ciało, zgubione centymetry. To prawdziwi ludzie, prawdziwe rodziny, trudne sytuacje, emocje, łzy... Walczymy o dużo więcej. Walczymy o życie. Dla nas. Naszych dzieci. Dla innych ludzi. Może ktoś patrząc na nasze wybory i ich konsekwencje, zastanowi się nad własnym życiem. Przez ostatnie parę dni chodziłam do tyłu, nie mogłam pozbierać myśli. Chęć niesienia pomocy, wsparcia jest tak wielka, że często pochłania mnie bez reszty... - napisała Chodakowska na Facebooku.

Myślicie, że nowy cykl Chodakowskiej będzie hitem?

Więcej o:
Komentarze (29)
"Po miesiącu ćwiczeń z Ewą zdecydowałam się odejść od męża". Chodakowska zmienia życie fanek
Zaloguj się
 • browaryr

  Oceniono 579 razy 375

  20lat z alkoholikiem się męczyła?i gdyby nie koń w adidasach dalej by tkwiła w tym kwasie?- niepojęte.

 • mika17

  Oceniono 160 razy 134

  ten artykul to kryptoreklama. to po pierwsze.

  po drugie te panie maj niewlasciwy sposob myslenia- Chodakowska to tylko przyslowiowa "wedka" - jakone ta wedke wykorzystaly to tylko i wylacznie ich sprawa a fakt, ze schudly ich zasluga.

 • sansa

  Oceniono 125 razy 111

  Najlepsza jest elokfętna pani redachtor, która pyta: "- jak może doradzić pani leniuszkąąą, żeby poderwali się z kanap... itd.
  Cudne :)
  Ciekawe jak poprawicie ten błąd, bo w tekście to proste :))

 • sansa

  Oceniono 125 razy 73

  Ta pani Chodakowska kojarzy mi się z niejaką Izis G., która była przedziwnym, krótkotrwałym (na szczęście) zjawiskiem. Pamiętacie takiego dziwnego stwora?

 • morgana50

  Oceniono 154 razy 48

  po miesiącu ćwiczeń poczuła się lżejsza? piękniejsza?? odważniejsza??? ale rozumu jej ubyło, i to sporo !odwagę powinna spożytkować na wykopanie męża z domu, a nie na szwędanie się z dziećmi po schroniskach!!! ćwiczcie z Ewą i będziecie bezdomne - oto przesłanie programu ! brawo! ale chyba nie o to chodziło...

 • ng1993

  Oceniono 76 razy 32

  przeważnie te ,ktore maz leje , gnębi nie maja czasu na to aby myslec o cwiczeniach itp...

 • princess_leya

  Oceniono 91 razy 19

  Wygląda jakby cierpiała na akromegalię twarzoczaszki. Albo ten obcy z "Gwiezdnych wrót", kiedy stracił ziemską powłokę.

 • do_podziwu

  Oceniono 40 razy 16

  "Myślicie, że nowy cykl Chodakowskiej będzie hitem?" -aga jak piszesz o tej pani - "Trenerka wszystkich Polek" i program bedzie emitowal TVN - to w nie dlugim czasie do Krola TVN dolaczy Krolawa.

  aga - tylko Ty nie trenuj , bo po miesiacu - przestaniesz nas bawic na Plotku.

 • karafka8

  Oceniono 21 razy 7

  Ta pani zawsze była tandetna, ale teraz osiągnęła dno. Myślałam że to tytuł z Faktu..

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX