Za te zdjęcia dostało się jej od fanów. Anna Mucha odpowiada im na blogu: Tak, nie mam rajstop i wiem...

Mucha jak zwykle rezolutna.
Gołe nogi Anny Muchy Mucha jak zwykle rezolutna Anna Mucha nie jest typową mamuśką. Uwielbia szpilki, krótkie seksowne sukienki i szykowny styl. Aktorka była ostatnio gościem programu "Pytanie na śniadanie". Po nagraniu, kiedy opuszczała budynek TVP, otoczył ją wianuszek fotografów. Zdjęcia, które ukazały się potem w mediach, narobiły sporo szumu. Fani pytali: Gdzie są rajstopy? Ja rozumiem, że teraz tręndi są gołe nogi, ale u licha, tu jest Polska, a właśnie październik mamy! Czy naprawdę ta sina z zimna, kostropata skóra jest tym, co ma być kul i seksi? Gołe nogi, bbrrrrrrrrrrrrr! Widać dbanie o wygląd ważniejsze niż zdrowie. Te gołe nóżki jesienią... Mucha nie byłaby sobą, gdyby nie odpowiedziała na. Zrobiła to w typowy dla siebie przekorny sposób. I tak - nie mam rajstop i wiem (Mamo, nie musisz już do mnie w tej sprawie dzwonić...), następnym się wyprostuję ;) - napisała na swoim blogu. Mucha wyznała także, że sukienka w kwiaty pochodzi z sieciówki. Sprawdziliśmy, kosztowała 129 złotych. To dość mało w porównaniu z wcześniejszymi kreacjami aktorki.

Anna Mucha nie jest typową mamuśką. Uwielbia szpilki, krótkie seksowne sukienki i szykowny styl. Aktorka była ostatnio gościem programu "Pytanie na śniadanie". Po nagraniu, kiedy opuszczała budynek TVP, otoczył ją wianuszek fotografów. Zdjęcia, które ukazały się potem w mediach, narobiły sporo szumu. Fani pytali: Gdzie są rajstopy?

Ja rozumiem, że teraz tręndi są gołe nogi, ale u licha, tu jest Polska, a właśnie październik mamy! Czy naprawdę ta sina z zimna, kostropata skóra jest tym, co ma być kul i seksi?
Gołe nogi, bbrrrrrrrrrrrrr!
Widać dbanie o wygląd ważniejsze niż zdrowie.
Te gołe nóżki jesienią...

Anna Mucha EastNews

Mucha nie byłaby sobą, gdyby nie odpowiedziała na krytykę (Zobacz: Internauci porównują Annę Muchę do wielkiego wieloryba. Co ona na to?). Zrobiła to w typowy dla siebie przekorny sposób.

i tak - nie mam rajstop
i wiem, (Mamo, nie musisz już do mnie w tej sprawie dzwonić... ),
żebym następnym się wyprostuję ;)
I tak - nie mam rajstop i wiem (Mamo, nie musisz już do mnie w tej sprawie dzwonić...), następnym się wyprostuję ;) - napisała na swoim blogu.

Mucha wyznała także, że sukienka w kwiaty pochodzi z sieciówki. Sprawdziliśmy, kosztowała 129 złotych. To dość mało w porównaniu z wcześniejszymi kreacjami aktorki (Zobacz: Koronkowa sukienka Anny Muchy od Valentino kosztuje aż...). Ania zaczyna oszczędzać?

Reserved Reserved

aga

Więcej o:
Komentarze (11)
Za te zdjęcia dostało się jej od fanów. Anna Mucha odpowiada im na blogu: Tak, nie mam rajstop i wiem...
Zaloguj się
 • sansa

  Oceniono 76 razy 62

  Gdy latem przy 22 stopniach ktoś chodzi bez rajstop, to jest to całkiem normalne. Gdy jest na dworze taka sama temperatura, ale nazwa miesiąca inna, to już wielkie oburzenie :)
  A tak nawiasem, to podoba mi się ta sukienka z sieciówki.

 • koja

  Oceniono 62 razy 58

  O nie ma rajstop. Widzicie jakie rzeczy dzieją się na świecie.

 • janinak

  Oceniono 54 razy 44

  jej pęcherz jej problem

 • apsikaaa

  Oceniono 48 razy 28

  No proszę Was, już nie przesadzajcie! Kto zakłada rajstopy przy temperaturze 26 st C?? Ja sama chodziłam w sandałkach 3 dni temu!! Czyżby komentarze rzucały 75-letnie babcie, które opatulają swoje wnuki pięcioma swetrami pod zimowy kombinezon? Już naprawdę nie macie się czego czepiać...

 • nick_plotek

  Oceniono 17 razy 17

  Ja akurat jestem zmarźluch ale jak jej nie zimno, to niech tak chodzi, co to kogo obchodzi? Komu tym szkodzi? Ewentualnie sobie, chociaż ostatnio ciepło było a te zdjęcia to pewnie w drodze z lub do samochodu, czyli z minutę była na dworze. Ale nie, ludziska robią wielkie halo.
  Równie dobrze możecie się jej czepiać, że chodzi w szpilkach, które są bardzo szkodliwe dla nóg a zwłaszcza stawów. Spytajcie się ortopedy jak nie wierzycie. Ale to nie nasza sprawa, co ktoś inny nosi.

 • m.jackson4ever

  0

  co to za sukienka??

 • browaryr

  Oceniono 13 razy -1

  patrząc na jej twarz a Chodakowskiej-to jest piekna...tamta pokonała ja w cuglach...

 • multitroll

  Oceniono 15 razy -1

  Infantylny ekshibicjonizm.

 • jason.

  Oceniono 5 razy -3

  A może oddała jakiemuś fanowi swoje rajstopy i gacie niech bardziej poczuje chłop swoją kochaną fankę...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX