Miko BARDZO schudła do roli anorektyczki. Wrzuciła najnowsze zdjęcia!

Iza Miko jest bardzo szczupła.
Chudziutka Iza Miko Miko bardzo schudła do roli anorektyczki. Iza Miko intensywnie pracuje. Ostatnio zagrała w obrazie "Thinspiration", w którym jej postać zmagała się z anoreksją. Do tej roli musiała sporo schudnąć. Iza Miko intensywnie pracuje. Ostatnio zagrała w obrazie "Thinspiration", w którym jej postać zmagała się z anoreksją. Do tej roli musiała sporo schudnąć. Ubytek wagi jest zauważalny, szczególnie gdy przyjrzymy się nogom aktorki. Miko na swoim Instagramie pokazała zdjęcia z prób filmu "Step Up 5". Skąpy kostium odsłonił jej bardzo chude nogi. W Hollywood presja na szczupły, wręcz niezdrowy wygląd jest ogromna. Mimo wszystko liczymy, że Miko zachowa zdrowy rozsądek i nabierze trochę masy mięśniowej.

Iza Miko w Stanach intensywnie pracuje. Ostatnio zagrała w obrazie "Thinspiration", w którym jej postać zmagała się z anoreksją. Do tej roli musiała sporo zrzucić (zobacz: Iza Miko drastycznie schudła:Ważę zazwyczaj 50 kg, a teraz...). Ubytek wagi jest zauważalny, szczególnie gdy przyjrzymy się nogom aktorki.

Iza MikoScreen z Instagram.com

Miko na swoim Instagramie pokazała zdjęcia z prób filmu "Step Up 5". Skąpy kostium odsłonił jej bardzo chude nogi.

Iza MikoScreen z Instagram.com

W Hollywood presja na szczupły, wręcz niezdrowy wygląd jest ogromna. Mimo wszystko liczymy, że Miko zachowa zdrowy rozsądek i nabierze trochę masy mięśniowej.

karo