Paulina Krupińska odpowiada na pytania jury Miss Universe. Jak poradziła sobie z angielskim

I jakie pytania wylosowała?
Paulina Krupińska ucieka przed potworem Kandydatki na Miss Universe dostały w tym roku zabawne zadania-wyzwania. Jury konkursu Miss Universe przygotowało uczestniczkom pytania oraz zabawne zadania-wyzwania. Paulina Krupińska musiała udawać, że ucieka przed potworem. Jury konkursu Miss Universe jak co roku przygotowało uczestniczkom serię zabawnych pytań. Filmiki z odpowiedziami znaleźć można na Youtube.com. Wszystkie miss muszą zmierzyć się z tym z pozoru prostym zadaniem. Muszą idealnie mówić po angielsku, wypaść zabawnie, pokazać, że nie zadzierają nosa i są inteligentne. Jak poradziła sobie Paulina Krupińśka? Najdziwniejsza rzecz jaką kiedykolwiek jadłaś? - przeczytała wylosowane pytanie. - Jadłam ślimaka w Barcelonie, w Hiszpanii. To było bardzo i dziwne i przerażające doświadczenie. Nie smakował mi! - powiedziała po chwili namysłu. Zamiast kolejnego pytania miss dostały w tym roku zabawne zadania-wyzwania. Krupińska musiała udawać, że ucieka przed potworem. - Nie złapiesz mnie, jestem Miss Polonia - krzyczała Paulina.

Jury konkursu Miss Universe jak co roku przygotowało uczestniczkom serię zabawnych pytań. Filmiki z odpowiedziami zamieszczane są później w Youtube.com. Wszystkie miss muszą zmierzyć się z tym z pozoru prostym zadaniem. Muszą idealnie mówić po angielsku, wypaść zabawnie, pokazać, że nie zadzierają nosa i są inteligentne. Jak poradziła sobie  Paulina Krupińśka?

Najdziwniejsza rzecz jaką kiedykolwiek jadłaś? - przeczytała wylosowane pytanie. - Jadłam ślimaka w Barcelonie, w Hiszpanii. To było bardzo i dziwne i przerażające doświadczenie. Nie smakował mi! - powiedziała po chwili namysłu.

Paulina Krupińska Youtube.com

Zamiast kolejnego pytania miss dostały w tym roku zabawne zadania-wyzwania. Krupińska musiała udawać, że ucieka przed potworem.

Nie złapiesz mnie, jestem Miss Polonia - krzyczała Paulina.

Zobaczcie, jak sobie poradziła z angielskim i pytaniami od jurorów.


Paulina Krupińska Facebook.com

Pamiętajcie też, by oddać na nią głos w internetowym głosowaniu (Zobacz: Ruszyło głosowanie! Pomóż Paulinie Krupińskiej zdobyć koronę Miss Universe).

aga