Roznegliżowa Paulina Sykut w teledysku zespołu LemON: Przez zniewalającą urodę chcieliśmy przekazać coś ważnego

Prezenterka i zarazem wielka fanka zespołu zgodziła się wystąpić w ich najnowszym teledysku. Jak jej poszło?
Paulina Sykut w teledysku zespołu LemON Przez zniewalającą urodę Pauliny chcieliśmy przekazać coś ważnego - tłumaczą muzycy Paulina Sykut bez wahania przyjęła propozycję udziału w nowym teledysku zespołu "LemON". Już podczas castingów do III edycji programu "Must Be The Music" prezenterka zaprzyjaźniła się z wokalistą grupy, Igorem Herbutem. Klip, w którym wystąpiła Sykut, powstał do remixu piosenki "Dewiat". - To ta kompozycja dała nam zwycięstwo w "Must Be The Music", a Adam Sztaba nazwał ją jedną z najpiękniejszych kompozycji w historii programu. Postanowiliśmy przygotować remix tego utworu na specjalną edycję naszej płyty - zdradza Igor Herbut. W teledysku nie zabraknie zmysłowych scen z udziałem Pauliny Sykut oraz dwóch innych znanych pań. Obok popularnej prezenterki w klipie zobaczymy także Izę Janachowska i Dorotę Czaję. Jak się okazuje, wybór nie był przypadkowy... - Zaprosiliśmy dziewczyny do naszego klipu, bo poprzez ich zniewalającą urodę chcieliśmy przekazać coś ważnego... Musicie wiedzieć, że my, faceci jesteśmy prości... Gdy kochamy, postrzegamy kobiety, tak jak pokazane zostały bohaterki w naszym teledysku. Nie widzimy niedoskonałości, nie widzimy cieni pod oczami i rozczochranych włosów. Za to pamiętamy każdy ruch dłoni, każdy uśmiech... - wyjaśnia wokalista.

Paulina Sykut bez wahania przyjęła propozycję zespołu "LemON", aby zagrać w ich nowym teledysku. Już na castingach do III edycji programu "Must Be The Music" prezenterka zaprzyjaźniła się z jeszcze wtedy nieznanym wokalistą grupy, Igorem Herbutem. Klip, w którym wystąpiła Sykut, powstał do remixu piosenki "Dewiat".

To ta kompozycja dała nam zwycięstwo w Must Be The Music, a Adam Sztaba nazwał ją jedną z najpiękniejszych kompozycji w historii programu. Tekst tej piosenki w połowie jest po polsku, w połowie po łemkowsku. Ładunek emocjonalny jest za to tak wysoki, że ciężko ją sobie wyobrazić w radiu... Ale mimo wszystko postanowiliśmy przygotować remix tego utworu na specjalną edycję naszej płyty. Ten remix jest bardzo jesienny. Pełen deszczu, bo w deszczu ten utwór powstał. W zadumie... w tęsknocie... w niespełnieniu... - napisał na swoim Facebooku Igor Herbut.

Teledysk zespolu LEMON z udzialem Pauliny Sykut, loft na Pieknej, 14.10.2013, fot. WBF WBF

W teledysku nie zabraknie zmysłowych scen z udziałem Sykut i dwóch innych znanych pań.

W klipie wystąpiły 3 fanki LemONa... piękne, utalentowane, wrażliwe: Iza Janachowska, Paulina Sykut-Jeżyna i Dorota Czaja. Dziewczyny ze snów... Nieprzypadkowo wystąpiły w klipie... Zaprosiliśmy je do naszego klipu, bo poprzez ich zniewalającą urodę chcieliśmy przekazać coś ważnego... Musicie wiedzieć, że my, faceci jesteśmy prości... kiedy kochamy, tak właśnie Was widzimy, jak pokazane są nasze bohaterki w teledysku. Nie widzimy niedoskonałości... nie widzimy cieni pod oczami ani rozczochranych włosów. Za to pamiętamy każdy ruch dłoni, każdy uśmiech... - dodał na portalu wokalista.

Oto cały klip LemOna. Jak Wam się podoba?

majk

Więcej o:
Komentarze (15)
Roznegliżowa Paulina Sykut w teledysku zespołu LemON: Przez zniewalającą urodę chcieliśmy przekazać coś ważnego
Zaloguj się
 • tomektomekc

  Oceniono 15 razy 3

  Zarobki to ona akurat może mieć spore. Robi największe projekty Polsatu, a pogoda to najmniejszy pikuś

 • zlodziej

  Oceniono 34 razy 2

  Paulina Sykut... leżąca na łóżku... w seksowne bieliźnie... czy można chcieć więcej

  Moim zdaniem jest niesłychanie piękną i naturalną kobietą, a w takim wydaniu zapiera dech w piersiach

 • crak

  Oceniono 26 razy 2

  Sykut zawsze wygląda ładnie i subtelnie. Jedna z nielicznych gwiazd której nie uderzyła woda sodowa do głowy

 • dodosdontquack

  Oceniono 20 razy 0

  Zniewalajaca uroda? Od Karolaka ladniejsza, ale bez przesady!

 • tomektomekc

  Oceniono 25 razy -3

  śliczna kobieta i super prowadząca. Bardzo lubię Sykut
  A tap Krakadl nie musi się martwić o jej zarobki, pewnie i tak zarabia sporo więcej niż możesz sobie to wyobrazić

 • likeanangel

  Oceniono 9 razy -7

  no coz z samego prezentowania sloneczka i chmurek sie paulina nie utrzyma, a jej stylizacje przypominaja to co jest na luxusowi pl

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX