Patricia Kazadi i Torres z Afromental poprowadzą galę MTV EMA PRE-PARTY 2013

MTV EMA Pre-Party zbliża się wielkimi krokami! 30 października w warszawskiej Soho Factory wystąpią wszyscy nominowani do nagrody Najlepszego Polskiego Artysty. Dodatkowo na imprezie zaśpiewa angielski raper Dizzee Rascal. Swoją obecność potwierdzili też członkowie "Ekipy z Warszawy" i "Ekipy z Newcastle". Z kolei imprezę poprowadzi Patricia Kazadi i Torres z zespołu Afromental!

MTV EMA Pre-Party zawita do Polski po raz pierwszy. W trakcie gali wystąpią wszyscy muzycy nominowani do tytułu Najlepszego Polskiego Artysty. Fani będą mieli okazję usłyszeć na żywo Ewelinę Lisowską, Kamila Bednarka, Margaret, Dawida Podsiadło oraz Donatana. W trakcie imprezy Kamil Bednarek odbierze też statuetkę MTV, która umożliwi mu walkę o nagrodę Najlepszego Europejskiego Artysty na gali MTV EMA w Amsterdamie.

Imprezę poprowadzi Patricia Kazadi, która w 2002 roku zadebiutowała występem w "Szansie na Sukces". Od tego czasu jej kariera zaczęła się mocna rozwijać. Ostatnio widzowie mogli oglądać ją w roli prowadzącej program taneczny "You Can Dance - Po prostu tańcz" oraz talent show "X Factor". Podczas gali MTV EMA Pre-Party u jej boku pojawi się Tomasz Torres - perkusista zespołu Afromental. Grupa z Wojtkiem "Łozo" Łozowskim i Tomaszem "Tomsonem" Lachem na czele działa od 2004 roku. Panowie mają na swoim koncie już trzy krążki i wiele nagród, również statuetkę MTV, którą zdobyli w 2010 roku.

Dizzee Rascal również pojawi się na scenie MTV EMA Pre-Party i zaprezentuje kilka swoich największych hitów. Muzyk pochodzący z Wysp Brytyjskich zadebiutował w 2003 roku albumem "Boy in da Corner" i szybko podbił brytyjski rynek muzyczny. Do najbardziej znanych utworów Rascala z pewnością należą "Bonkers", "Dirtee Cash" i "Holiday" z 2009 roku, a także nagrany ostatnio wspólnie z Robbie Williamsem "Goin' Crazy", który promuje jego najnowszy krążek "The Fifth".

MTV EMA Pre-Party będzie niezwykłym wydarzeniem nie tylko pod względem muzycznym. Po raz pierwszy w historii dwie ekipy znane z reality shows emitowanych na kanale MTV spotkają się oko w oko! Na imprezie pojawią się uczestnicy programów "Ekipa z Newcastle"i "Ekipa z Warszawy". Z pewnością pokażą wszystkim zebranym, jak wygląda dobra zabawa!

MTV EMA Pre-Party będzie intensywną rozgrzewką przed galą w Amsterdamie, którą będzie można zobaczyć na żywo 10 listopada o 21:00 tylko na kanale MTV!

Natalia

Więcej o: