Iza Miko: W tym roku byłam w związku z alkoholikiem i ZNOWU tego doznałam

Iza Miko przyznała w "Dzień Dobry TVN", że trafia na uzależnionych partnerów. Zdradziła też jaki związek jest dla niej najważniejszy.

Iza Miko przyznała w programie "Dzień Dobry TVN", że uzależnieni, szczególnie od alkoholu, mężczyźni często pojawiają się w jej życiu.

Mój pierwszy chłopak był uzależniony, no i miałam paru chłopaków, którzy mieli problem właśnie z alkoholem albo czymś - wyznała w wywiadzie. - W tym roku byłam w związku z alkoholikiem i znowu tego doznałam. Nie mogłam uwierzyć, że dałam się w taki związek wkręcić. Alkoholizm to jest choroba, nie starajmy się kontrolować tej drugiej osoby, naprawić. Mówimy "ja na pewno naprawię mojego faceta", ale tak nie jest.

Aktorka zdradziła też jaki jest najważniejszy związek w jej życiu.

Moim priorytetem jest związek z panem Bogiem. Pan Bóg, potem partner, potem dzieci - wymieniła aktorka.

Po przejściach z uzależnionymi mężczyznami Miko zapisała się do specjalnego programu, dzięki któremu ma zyskiwać siłę wewnętrzną łącząc się z Bogiem.

Ten program zmienił moje życie, podejście do siebie i moich mężczyzn - powiedziała.

Izabella Miko East News

Ostatnio aktorka kręciła równocześnie aż dwa filmy, które wymagały od niej nie tylko aktorskich umiejętności. Do filmu "Thinspiration", gdzie zagrała anorektyczkę schudła do 43 kilogramów (zobacz: Iza Miko zagrała anorektyczkę i drastycznie schudła. "Ważę zazwyczaj 50 kg, a teraz..."), a w produkcji "Step Up 5", aktorka musiała wykazać się wytrwałością fizyczną, co przy jej diecie - piła tylko soki z warzyw - nie było takie proste.

 

majk