Od tego zaczął się cały spór. Kin o Kołakowskiej: Fuzja dziennikarki z surogatką

Prowadzący program nazwał partnerkę Tomasza Karolaka surogatką.

Po sobotnim odcinku "Magla towarzyskiego" wybuchł konflikt pomiędzy prowadzącym program, Tomaszem Kinem a Tomaszem Karolakiem. A od czego się to wszystko zaczęło? Tomasz Kin i Karolina Korwin Piotrowska w programie śmiali się z Anny Bałon, która ogłosiła, że pójdzie na studia dziennikarskie. Wtedy Korwin Piotrowska znalazła analogię pomiędzy nią, a matką dzieci Tomasz Karolaka.

Kołakowska też podpisuje się czasem jako dziennikarka.
Viola Kołakowska podpisuje się dziennikarka? - nie dowierzał Kin.
No to teraz wszystkie osoby z talent show będą się podpisywać dziennikarka - wtórowała mu Korwin Piotrowska.

Karolina Korwin-Piotrowska i Tomasz KinKapif

Na koniec programu prowadzący postanowili znów sobie pożartować. Kin otworzył jeden z kolorowych magazynów, który na ostatniej stronie zamieścił zdjęcia gwiazd z ostatnich imprez. Tomasz Kin miał jej opisywać, a Karolina Korwin Piotrowska miała zgadnąć, o kogo chodzi. Wreszcie przyszła kolej na Violę Kołakowską. Kin opisał ją:

Fuzja pomiędzy dziennikarką, matką a surogatką.
To pewnie Kołakowska - odgadła od razu Korwin Piotrowska.

Viola KołakowskaKapif

To porównanie bardzo nie spodobało się Tomaszowi Karolakowi, który zagroził Kinowi na Facebooku.

Jeśli Tomasz Kin w swoim juz niemodnym juz programie pt Magiel Towarzyski nazwał Violke Kolakowską "surokatką"-jeśli to prawda -to mu je*ne ze sie gnoj nie pozbiera.Tomeczku jesteś burakiem i do Wojewódzkiego nigdy nie doskoczysz bo Ci klasy brakuje.A za obrażanie mojej rodziny należy Ci sie wpier*ol. I podaj mnie za pogróżki do sadu - napisał.

Tomasz KarolakKapif

A tu dalszy ciąg sporu.

Surogatka czy surokatka? Korwin Piotrowska wytyka Karolakowi błąd, a on na to...

Sporu ciąg dalszy. Karolak do Korwin Piotrowskiej: Niech popatrzy w zwierciadło

Tomasz Karolak i Viola Kołakowska mają dwójkę dzieci, 6-letnią Lenę i 8-miesięcznego Leona, chociaż oficjalnie nie są parą. Myślicie, że Karolak słusznie się obraził?

Vic

Więcej o:
Komentarze (14)
Od tego zaczął się cały spór. Kin o Kołakowskiej: Fuzja dziennikarki z surogatką
Zaloguj się
 • morgana50

  Oceniono 48 razy 42

  a co ? prawda zabolała Violkę i Karolaka?! bo co, ktoś to zauważył i odważył się powiedzieć to na głos o czym inni gadają po kątach i kręcą bekę przy lada okazji ?! ciekawsze określenia Violki słyszałam i też pewnie by jej się nie spodobały - choć wyjątkowo trafnie określają tą parę-nie-parę !!

 • zyklotrop2

  Oceniono 35 razy 33

  Powiedział prawdę, szkoda mi Kołakowskiej, w jej oczach zawsze było nieszczeście. No cóż związała się z bydlakiem i nie potrafi się od tego uwolnić.

 • jagss

  Oceniono 24 razy 20

  "Tomasz Karolak i Viola Kołakowska mają dwójkę dzieci, 6-letnią Lenę i 8-miesięcznego Leona, chociaż oficjalnie nie są parą" - zaiste przedziwne zjawisko. Nie są parą, płodzą dzieci. Jakaś nowa moda?

 • mika17

  Oceniono 11 razy 9

  "Jeśli Tomasz Kin w swoim juz niemodnym juz programie pt Magiel Towarzyski nazwał Violke Kolakowską "surokatką"-jeśli to prawda -to mu je*ne ze sie gnoj nie pozbiera."

  surogatka, surokatka, surykatka- a co za roznica.

  Tomeczku (Kocie) jesteś burakiem.

  Trzeba bylo nie pie...c glupot o robieniu dzieci kolezance w oczekiwaniu na lepsza partie to by sie teraz ludzie z Wiolety Kolek nie smieli.

 • rabarbara

  Oceniono 4 razy 4

  Żenujący spektakl.

 • jagi

  Oceniono 1 raz 1

  Ale to jest niesmaczne,żenujące!Ci

 • jagi

  Oceniono 14 razy -4

  Ale to jest niesmaczne,żenujące!Ci zachowują się jak przekupy,a przecież są twarzami telewizji,goszczą w naszych domach!Ja nie chcę takich chamskich gości!

 • pannamigootka

  Oceniono 25 razy -5

  Gdyby był ogrodnikiem to by przesadził a tak to przegiął pałę Bo to ,że się panu Kinowi czyjś sposób na życie nie podoba , nie upoważnia go do tego aby ośmieszać i w sumie poniżyć kobietę Powinien pochylić łeb i przeprosić panią Kołakowską a swoje niezadowolenie z czyjegoś życia wyrażać bardziej prywatnie np. z żoną przy kawie mówiąc ..zobacz żonko jacy my jesteśmy wspaniali a ci Karolakowie to tacy beznadziejni..."

 • nocnymarek

  Oceniono 17 razy -9

  Że też są takie padalce co to innych oceniają i wyśmiewają,a sami są życiowymi nieudacznikami.A inne padalce im za to płacą.Żenada dzisiejsze media.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX