Sporu ciąg dalszy. Karolak do Korwin Piotrowskiej: Niech popatrzy w zwierciadło

Chyba już wystarczy.

Zaczęło się od sobotniego odcinka "Magla towarzyskiego" (Zobacz: Karolak do prowadzącego "Magiel towarzyski": Je*nę, że się gnój nie pozbiera). Tomasz Karolak po nim napisał na swoim Facebooku (pisownia oryginalna):

Jeśli Tomasz Kin w swoim juz niemodnym juz programie pt Magiel Towarzyski nazwał Violke Kolakowską "surokatką"-jeśli to prawda -to mu je*ne ze sie gnoj nie pozbiera.Tomeczku jesteś burakiem i do Wojewódzkiego nigdy nie doskoczysz bo Ci klasy brakuje.A za obrażanie mojej rodziny należy Ci sie wpier*ol. I podaj mnie za pogróżki do sadu - napisał.

Karolina Korwin Piotrowska rozbawiona odpowiedziała (Zobacz: Surogatka czy surokatka? Korwin Piotrowska wytyka Karolakowi błąd, a on na to...):

karolina korwin piotrowskaScreen z Facebook.com

Chwilę po tym Karolak napisał:

tomasz karolakScreen z Facebook.com

Niedawno zamieścił kolejny wpis (pisownia oryginalna):

Spiesze donieść ze pomyłka w nazwie surygatka to wina słownika telefonu którego używam. A propo komentarza Pani Piotrowskiej to niech ta Pani o balonach raczej nie pisze tylko niech popatrzy w zwierciadło...

Korwin Piotrowska wytyka literówki, Karolak pisze o jej urodzie - zaczęły się naprawdę nieładne ciosy poniżej pasa. No to czekamy na kolejne "argumenty".

Abc