Surogatka czy surokatka? Korwin Piotrowska wytyka Karolakowi błąd, a on na to...

Ostro.
Surogatka czy surokatka? Korwin Piotrowska wytyka Karolakowi błąd, a on na to... Wypowiedź Tomasza Kina w sobotnim "Maglu towarzyskim" sprowokowała Tomasza Karolaka do emocjonalnej odpowiedzi. Wypowiedź Tomasza Kina w sobotnim "Maglu towarzyskim" sprowokowała Tomasza Karolaka do emocjonalnej odpowiedzi. "Jeśli Tomasz Kin w swoim już niemodnym już programie pt. 'Magiel Towarzyski' nazwał Violke Kolakowską "surokatką"- jeśli to prawda - to mu je*ne że się gnój nie pozbiera. Tomeczku jesteś burakiem i do Wojewódzkiego nigdy nie doskoczysz bo Ci klasy brakuje. A za obrażaniem mojej rodziny należy Ci się wpier*ol. I podaj mnie za pogróżki do sadu" (pisownia oryginalna - przyp.red.). Karolinę Korwin Piotrowską wypowiedź ta rozbawiła, zwłaszcza pomyłka w kluczowym słowie: "Kolejny hit poranka. Talon na balon dla tego, kto zna słowo 'surokatka'" Tomasz Karolak zreflektował się i na Facebooku napisał: "No tak albo surogatka albo jakoś tak..." Błąd błędem, wszyscy zrozumieli, o co Tomaszowi Karolakowi chodziło. Ale uszczypliwość musiała być.

Wypowiedź Tomasza Kina w sobotnim "Maglu towarzyskim" sprowokowała Tomasza Karolaka do emocjonalnej odpowiedzi (Zobacz: Karolak do prowadzącego "Magiel towarzyski": Je*nę, że się gnój nie pozbiera):

Jeśli Tomasz Kin w swoim juz niemodnym juz programie pt Magiel Towarzyski nazwał Violke Kolakowską "surokatką"-jeśli to prawda -to mu je*ne ze sie gnoj nie pozbiera.Tomeczku jesteś burakiem i do Wojewódzkiego nigdy nie doskoczysz bo Ci klasy brakuje.A za obrażanie mojej rodziny należy Ci sie wpier*ol. I podaj mnie za pogróżki do sadu (pisownia oryginalna - przyp.red.).

Karolinę Korwin Piotrowską wypowiedź ta rozbawiła, zwłaszcza pomyłka w kluczowym słowie:

karolina korwin piotrowskaScreen z Facebook.com

Tomasz Karolak zreflektował się i na Facebooku napisał:

tomasz karolakScreen z Facebook.com

Błąd błędem, wszyscy zrozumieli, o co Tomaszowi Karolakowi chodziło. Ale uszczypliwość musiała być. Po czyjej jesteście stronie?

Abc