Karolak do prowadzącego "Magiel towarzyski": Je*nę, że się gnój nie pozbiera

Mocne.
Sobotni odcinek programu "Magiel towarzyski", który prowadzą Karolina Korwin Piotrowska i Tomasz Kin mocno rozsierdził Tomasza Karolaka. A dokładnie zdenerwowało go to, co powiedział o matce jego dzieci, Violi Kołakowskiej, Tomasz Kin. Aktor tak odparował na swoim Facebooku (pisownia oryginalna - przyp.red.):
Jeśli Tomasz Kin w swoim juz niemodnym juz programie pt Magiel Towarzyski nazwał Violke Kolakowską "surokatką"-jeśli to prawda -to mu je*ne ze sie gnoj nie pozbiera.Tomeczku jesteś burakiem i do Wojewódzkiego nigdy nie doskoczysz bo Ci klasy brakuje.A za obrażanie mojej rodziny należy Ci sie wpier*ol. I podaj mnie za pogróżki do sadu - napisał.

tomasz karolak, tomasz kin, magiel towarzyski, viola kołakowskaScreen z Facebook.com

Jak na razie Tomasz Kin nie skomentował tego wpisu. W przeciwieństwie do swojej koleżanki z programu:

karolina korwin piotrowskaScreen z Facebook.com

Zobacz: Surogatka czy surokatka? Korwin Piotrowska wytyka Karolakowi błąd, a on na to...

Tomasz Karolak, Viola KołakowskaKAPIF

Tomasz Karolak i Viola Kołakowska mają dwoje dzieci: 6-letnią córkę Lenę i 8-miesięcznego synka Leona. Ich związek często jest komentowany w mediach. Kilka miesięcy temu udzielili wywiadu "Gali". Przyznali, że sami mają problem ze zdefiniowaniem swojej relacji:
Ja tak bardzo nienawidzę - jak pisał Gombrowicz. - Pewnych form, które człowiek przyjmuje na życie - żali się Tomasz Karolak w "Gali".
Gdy ktoś nas pyta odpowiadamy "jesteśmy parą-nie-parą" - dopowiada Viola Kołakowska.problem ze zdefiniowaniem swojej relacji.
Ja tak bardzo nienawidzę - jak pisał Gombrowicz. - Pewnych form, które człowiek przyjmuje na życie - żali się Tomasz Karolak w "Gali".

Gdy ktoś nas pyta odpowiadamy "jesteśmy parą-nie-parą" - dopowiada Viola Kołakowska.
Wywiad wyśmiał Kuba Wojewódzki.
Tomek Karolak poszedł na całość i w wywiadzie dla dwutygodnika "Gala" wyznał swojej partnerce oraz matce swoich dzieci, że szuka innej - napisał w "Polityce". - Tomasz potrzebował do tego 18 stron pokrytych drukiem. Tym samym potwierdza się stara prawda, że kobiety może potrafią udawać orgazm, ale za to faceci całe związki.
Na te słowa Karolak jednak nie odpowiedział.

Tomasz Karolak, Viola KołakowskaGala

Abc