Partner Haliny Mlynkovej: Zwróciłem na nią uwagę, gdy...

Halina Mlynkova i Leszek Wronka udzielili szczerego wywiadu w telewizji śniadaniowej.
Partner Haliny Mlynkovej opowiada Halina Mlynkova i Leszek Wronka udzielili szczerego wywiadu w telewizji śniadaniowej Halina Mlynkova niedawno pierwszy raz pokazała się publicznie ze swoim nowym partnerem, kompozytorem i producentem, Leszkiem Wroną. Teraz poszła za ciosem i wystąpiła razem z nim w "Pytaniu na śniadanie". Leszek Wronka wyznał, jak to się stało, że zwrócił na wokalistkę uwagę. Tym głównym momentem było, że Halina przefarbowała włosy, bo ja lubię blondynki - wyznał szczerze. Katarzyna Burzyńska, która przeprowadzała z nimi wywiad, nie mogła się powstrzymać, by nie zadać kluczowego pytania. Czyli gdyby miała inny kolor włosów, nic z tego by nie wyszło? Chyba nie - odpowiedział Wronka z poważną miną. Wszystko wskazuje na to, że Wronka ma po prostu specyficzne poczucie humoru. Partner Mlynkovej zdradził, jak się poznali: Znałem Halinę już dużo lat wcześniej, ale nie miałem okazji poznać jej bezpośrednio. W momencie, kiedy przyjęła propozycję, że wystąpi w "Bitwie na głosy", to myśmy się tak poznali. Przyszła, spojrzała mi w oczy, ja jej też. I już wtedy było chyba jasne, że nasze losy się w jakiś sposób splotą - zdradził. Producent przyznał szczerze, że kocha blondynki. Jak spojrzeliśmy sobie w oczy, to brzmi trochę telenowelowo, ale taka była prawda. Ma bardzo ładne oczy. Później jak słyszałem, jak śpiewa, to mówię: o jeszcze fajnie śpiewa. A później, jak zmieniła kolor włosów, to mówię: o blondynka! Po chwili jednak zreflektował się i zdał sobie sprawę, że nieco się zagalopował: Przepraszam, nie było tak - tłumaczył się. Pochodzący z Czech kompozytor ma pewne problemy z wysłowieniem się po polsku i co i rusz popełniał gafy: Wiedziałem, że spotkałem kobietę, która jest piękna, mądra i nie jest już młoda w tym sensie, że za młoda - bronił się. Językowe gafy nie są jednak dla nich problemem. Wygląda na to, że poważnie myślą o swoim związku. Kiedy dziennikarka poruszyła temat dzieci, Wronka znów podzielił się "perełką". Mnie się o tym śniło. Obudziłem się przerażony - wyznał. Czyli generalnie tak - podsumowała wokalistka. Producent jest od wokalistki 17 lat starszy. Spotykają się od 8 miesięcy. Wróżycie im romantyczną przyszłość?

Halina Mlynkova niedawno pierwszy raz pokazała się publicznie ze swoim nowym partnerem, kompozytorem i producentem, Leszkiem Wroną(Halina Mlynkova po raz pierwszy pokazała się oficjalnie z NOWYM FACETEM. Tryska radością). Teraz poszła za ciosem i wystąpiła razem z nim w "Pytaniu na śniadanie". Leszek Wronka wyznał, jak to się stało, że zwrócił na wokalistkę uwagę.

Tym głównym momentem było, że Halina przefarbowała włosy, bo ja lubię blondynki - wyznał szczerze.

Katarzyna Burzyńska, która przeprowadzała z nimi wywiad, nie mogła się powstrzymać, by nie zadać kluczowego pytania.

Czyli gdyby miała inny kolor włosów, nic z tego by nie wyszło?
Chyba nie - odpowiedział Wronka z  poważną miną.

Wszystko wskazuje na to, że Wronka ma po prostu specyficzne poczucie humoru. Partner Mlynkovej zdradził, jak się poznali:

Znałem Halinę już dużo lat wcześniej, ale nie miałem okazji poznać jej bezpośrednio. W momencie , kiedy przyjęła propozycję, że wystąpi w "Bitwie na głosy", to myśmy się tak poznali. Przyszła, spojrzała mi w oczy, ja jej też. I już wtedy było chyba jasne, że nasze losy się w jakiś sposób splotą - zdradził.

Halina Mlynkowa i Leszek WronkaKapif

Producent przyznał szczerze, że kocha blondynki.

Jak spojrzeliśmy sobie w oczy, to brzmi trochę telenowelowo, ale taka była prawda. Ma bardzo ładne oczy. Później jak słyszałem, jak śpiewa, to mówię: o jeszcze fajnie śpiewa. A później, jak zmieniła kolor włosów, to mówię: o blondynka!

Halina Mlynkova, Leszek WronkaPytanie na śniadanie

Po chwili jednak zreflektował się i zdał sobie sprawę, że nieco się zagalopował:

Przepraszam, nie było tak - tłumaczył się.

Halina Mlynkova, Leszek WronkaPytanie na śniadanie

Pochodzący z Czech kompozytor ma pewne problemy z wysłowieniem się po polsku i co i rusz popełniał gafy:

Wiedziałem, że spotkałem kobietę, która jest piękna, mądra i nie jest już młoda w tym sensie, że za młoda - bronił się.

Językowe gafy nie są jednak dla nich problemem. Wygląda na to, że poważnie myślą o swoim związku. Kiedy dziennikarka poruszyła temat dzieci, Wronka znów podzielił się "perełką".

Mnie się o tym śniło. Obudziłem się przerażony - wyznał.
Czyli generalnie tak - podsumowała wokalistka.

Producent jest od wokalistki 17 lat starszy. Spotykają się od 8 miesięcy. Wróżycie im romantyczną przyszłość?

Vic