Kamil Bednarek wybrany najlepszym polskim artystą MTV EMA 2013!

Teraz ma szansę na tytuł Najlepszego Artysty Europejskiego.
Kamil Bednarek laureatem MTV EMA 2013! 22-latek został wybrany najlepszym polskim artystą Kamil Bednarek został najlepszym polskim wykonawcą MTV EMA 2013! Jego zespół ma teraz szansę na tytuł Najlepszego Artysty Europejskiego. Oprócz Bednarka, o statuetkę MTV EMA w tym roku ubiegali się: Ewelina Lisowska, Donatan, Dawid Podsiadło i Margaret. Od dziś do 31 października można oddawać głosy na ulubionego europejskiego artystę. Na tym etapie Bednarek będzie rywalizował z muzykami z Rosji, Czech, Słowacji, Węgier, Izraela, Rumuni i Słowenii. Tegoroczna gala rozdania europejskich nagród MTV odbędzie się 10 listopada w Ziggo Dome w Amsterdamie. Transmisję z tego wydarzenia będzie można obejrzeć na antenie MTV Polska o godz. 21:00. Kamil Bednarek pierwsze kroki na polskiej scenie muzycznej stawiał występując z zespołem Star Guard Muffin, który założył wraz z przyjaciółmi w 2008 roku. Dwa lata później zrobiło się o nim głośno za sprawą udziału w programie "Mam Talent". Kamil zaskarbił sobie nie tylko serca jurorów, ale także fanów jamajskich rytmów. Ostatecznie dotarł do finału, gdzie zajął drugie miejsce. Niedługo później ukazała się płyta "Szanuj", nagrana wspólnie ze Star Guard Muffin. Po zawieszeniu działalności grupy w 2012 roku, Bednarek powołał do życia nowy skład i wydał krążek zatytułowany "Jestem".

Znamy najlepszego polskiego wykonawcę MTV EMA 2013! Zespół Bednarek zwyciężył w kategorii Najlepszy Polski Artysta i tym samym zdobył szansę na tytuł Najlepszego Artysty Europejskiego.  Oprócz zespołu Bednarek, o statuetkę MTV EMA w tym roku ubiegali się Ewelina Lisowska, Donatan, Dawid Podsiadło i Margaret.

Kamil Bednarek mentalporn.com/mat.prasowe

Przez ostatnie sześć tygodni fani w Polsce mogli głosować na swoją ulubioną rodzimą gwiazdę. Bój o miano Najlepszego Polskiego Artysty wygrał Kamil Bednarek, dzięki czemu artysta przeszedł do kategorii Najlepszy Artysta Europejski, w której znajdą się lokalni zwycięzcy z innych państw Europy. Jeśli i na tym etapie fani oddadzą na piosenkarza największą ilość głosów, Bednarek stoczy walkę o miano Najlepszego Artysty Światowego.

Piosenkarz będzie musiał pokonać lokalnych zwycięzców z Rosji, Czech i Słowacji, Węgier, Izraela, Rumuni oraz ze Słowenii, by móc zawalczyć o statuetkę dla Najlepszego Artysty Światowego. Od dziś do 31 października można oddawać głosy na ulubionego artystę z naszego regionu.

Tegoroczna gala rozdania europejskich nagród MTV odbędzie się już 10 listopada w Ziggo Dome w Amsterdamie. Transmisję z tego wydarzenia będzie można obejrzeć na antenie MTV Polska o godz. 21:00.

19.07.2013 Jarocin Festiwal 2013 . Na scenie Kamil Bednarek . Fot. Lukasz Cynalewski / Agencja Gazeta SLOWA KLUCZOWE: FESTIWAL JArocin MUZYKa Punk ROck koncerty koncert /FR/ Fot. Łukasz Cynalewski / Agencja Gazeta

Kamil Bednarek pierwsze kroki na polskiej scenie muzycznej stawiał razem z zespołem Star Guard Muffin, który założył wraz z przyjaciółmi w 2008 roku. Dwa lata później zrobiło się o nim głośno
za sprawą występu w programie "Mam Talent". Zaskarbił sobie nie tylko serca jurorów, ale także fanów jamajskich rytmów. Ostatecznie doszedł do finału, gdzie zajął drugie miejsce. Niedługo później ukazała się płyta Szanuj, nagrana wspólnie ze Star Guard Muffin. Po zawieszeniu działalności grupy w 2012 roku, Bednarek powołał do życia nowy skład i wydał krążek zatytułowany "Jestem".


W wyścigu o nagrody MTV EMA 2013 prowadzą Justin Timberlake i Macklemore & Ryan Lewis z pięcioma nominacjami każdy. Lady Gaga, Justin Bieber, Miley Cyrus i Robin Thicke są tuż za nimi, z czterema szansami na statuetkę. Taylor Swift, Bruno Mars, Green Day, Thirty Seconds to Mars, Daft Punk, Rudimental, Icona Pop i One Direction walczą o trzy nagrody. Artyści z dwiema nominacjami w różnych kategoriach to: Rihanna, Katy Perry, Eminem, Jay Z, Bastille, Imagine Dragons, The Killers, Paramore, Rita Ora, Drake, Afrojack, Avicii, Calvin Harris i Iggy Azalea.

MTV EMA jest świętem muzyki, gdzie nagradzani są najgorętsi wykonawcy rozmaitych gatunków muzyki z całego świata. Fani mają niepowtarzalną okazję głosowania w różnych kategoriach
MTV EMA na stronie www.mtvema.com lub na, m.in. w kategoriach Najlepszy Debiut, Najlepszy Występ na Żywo i innych. Głosowanie trwa do 8 listopada, do godz. 11:59.

Ena

Więcej o:
Komentarze (7)
Kamil Bednarek wybrany najlepszym polskim artystą MTV EMA 2013!
Zaloguj się
 • majaeczka

  Oceniono 19 razy 7

  Nie robi operacji plastycznych,nie biega z gołą dupą,nie wywołuje skandali..śpiewa i to śpiewa bardzo dobrze,idę o zakład,że AVE MARIA ,też świetnie zaśpiewałby w swoim ukochanym reegae:)Ale..zauważyłam ,że większości nie podoba się ,jak inni odnoszą sukces..moim zdaniem bardzo zasłużony,Kamil ma świetny głos,jest fajnym, młodym człowiekiem..i na dodatek.. pochodzi z moich okolic:):):):):):)Gratulacje Kamil:):):):)

 • marzka444

  Oceniono 7 razy 5

  super ma barwę głosu , dreszcze przechodzą jak śpiewa

 • ctasek

  Oceniono 23 razy -1

  Bednarek zawsze był najlepszy. Podsiadło, gdyby był niższy , to może głowa nie właziłaby mu w chmury !

 • forfiter_jr

  Oceniono 25 razy -9

  Gratuluję, ktokolwiek to jest.

 • zuzanna15

  Oceniono 19 razy -9

  jeśli już, to: Podsiadle!
  widać, że argumĘty dokładnie takie, jak odmiana:(

 • russel

  Oceniono 27 razy -11

  Super. Może z tej okazji dowiemy się, kim jest ten pan i co tworzy.

 • kwiat_lotosu

  Oceniono 35 razy -13

  Kamil mógłby Podsiadło loki czesać.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX