Najmłodszemu z braci Hanson urodził się syn! Został ojcem po raz trzeci

Zac Hanson został ojcem.
Zac Hanson ojcem po raz trzeci! Najmłodszemu z braci urodził się syn Mimo że perkusistę grupy Hanson pamiętamy jako słodkiego nastolatka, dziś Zac Hanson ma 28 lat i właśnie został ojcem. I to po raz trzeci! Zac Hanson to najmłodszy z trójki rodzeństwa tworzącego zespół Hanson. Mimo że perkusistę pamiętamy w głównej mierze jako słodkiego nastolatka, dziś ma 28 lat i właśnie został ojcem i to po raz trzeci! W czwartek on i jego żona, Kate, przywitali na świecie synka Gerorge'a, podaje portal People.com. Nowo narodzony Abraham waży 3,8 kg. Para ma już dwójkę dzieci 5-letniego Johna Ira Shepherda i dwu i pół letnią córkę, Junię Rosę Ruth. - Jesteśmy bardzo podekscytowani powitaniem George'a Abrahama Walkera Hansona w naszej rosnącej rodzinie. Abraham jest zdrowy, a my możemy spędzić trochę czasu razem z całą rodziną - powiedział Zac Hanson w rozmowie z People.com. Muzyk zdradził, że rodzeństwo nie mogło doczekać się przyjścia na świat brata: - Zabawnie jest obserwować jak maluchy są podekscytowane przyjściem na świat rodzeństwa - zdradził w maju w People.com. Trójka dzieci to dla muzyka po prostu więcej miłości: - Jesteśmy szczęśliwi i wdzięczni, że do naszej rodziny przybędzie więcej życia i miłości - wyjaśnił. Plotek.pl dołącza się do gratulacji!

Zac Hanson to najmłodszy z trójki rodzeństwa tworzącego zespół Hanson. Mimo że perkusistkę pamiętamy w głównej mierze jako słodkiego nastolatka, dziś ma 28 lat i właśnie został ojcem i to po raz trzecie! W czwartek on i jego żona, Kate, przywitali na świecie synka Gerorge'a, podaje People.com. Nowo narodzony Abraham waży 3,8 kg. Para ma już dwójkę dzieci 5-letniego JohnaIraShepherda i dwu i pół letnią córkę, JunięRosęRuth.

Jesteśmy bardzo podekscytowani powitaniem George'a Abrahama Walkera Hansona w naszej rosnącej rodzinie. Abraham jest zdrowy, a my możemy spędzić trochę czasu razem z całą rodziną - powiedział Zac Hanson w rozmowie z People.com.

Clarke Hanson, Jordan Hanson, Zachary Zac HansonPR Photos

Muzyk zdradził, że rodzeństwo nie mogło doczekać się przyjścia na świat brata:

Zabawnie jest obserwować jak maluchy są podekscytowane przyjściem na świat rodzeństwa - zdradził w maju w People.com.

Trójka dzieci to dla muzyka po prostu więcej miłości:

Jesteśmy szczęśliwi i wdzięczni, że do naszej rodziny przybędzie więcej życia i miłości - wyjaśnił.

Plotek.pl dołącza się do gratulacji!

Zachary Zac HansonEast News

Vic