Jest wideo z zaręczyn Kim i Kanye! Kardashian już planuje WESELE: Poślubię swojego najlepszego przyjaciela

Romantycznie!
Jest wideo z zaręczyn Kim i Kanye! Kardashian już planuje wesele W sieci pojawił się film, na którym widać, jak Kanye West klęka przed swoją ukochaną Kim Kardashian i oświadcza jej się na stadionie w San Francisco. W sieci pojawił się film uwieczniający jeden z najważniejszych momentów życia Kim Kardashian i Kanye Westa. Nagrał go współzałożyciel serwisu Youtube.com, Chad Hurley, który podzielił się nim z fanami pary. Widać na nim, jak Kanye klęka przed swoją ukochaną i oświadcza jej się na wynajętym na tę okazję stadionie AT&T w San Francisco. - Ostatnia noc była magiczna! Jestem najszczęśliwszą dziewczyną na świecie. Poślubię swojego najlepszego przyjaciela - powiedziała Kim w rozmowie z E! News. W tle słychać przebój Keri Hilson, Ne-Yo i Kanye Westa "Knock You Down" w wykonaniu 5--osobowej orkiestry, za wynajęcie której Kanye zapłacił 50 tysięcy dolarów. Zarezerwowanie stadionu na ten wyjątkowy wieczór kosztowało go kolejne 35 tysięcy. Kanye zaskoczył zaręczynami Kim. W sekrecie przed nią zgromadził w San Francisco całą jej rodzinę i wszystkich przyjaciół. Na filmie widać, że zaraz po tym, jak Kardashian powiedziała "tak" i objęła ukochanego, cała rodzina weszła z trybun na boisko złożyć im gratulacje. Przewodziła im siostra Kim, Kourtney Kardashian (w czerwonej sukience). Siostry Kim były naprawdę wzruszone. Khloe Kardashian wrzuciła na swojego Twittera zdjęcie, na którym razem z Kylie Jenner płaczą ze szczęścia i wzruszenia. Wiemy też już nie co więcej na temat pięknego pierścionka Kim. - Kanye bardzo zaangażował się w powstanie tego pierścionka. Miał jego wizję już od początku. Oglądał setki kamieni, by wybrać ten idealny. Chciał, by diament wyglądał jakby "unosił się w powietrzu". Wszystko było jego pomysłem od początku do końca - zdradził rzecznik prasowy Lorraine Schwartz, projektantki biżuterii w rozmowie z Dailymail.co.uk. Para już planuje podobno huczne wesele. - Jej trzecie wesele będzie ogromne i huczne! Żadne poprzednie nie będzie mogło się z nim równać - zapewnia źródło Eonline.co.uk. Myślicie, że tym razem uda jej się wytrwać w małżeństwie dłużej niż 72 dni? W końcu mówi się, że do 3 razy sztuka...

W sieci pojawił się film uwieczniający jeden z najważniejszych momentów życia Kim Kardashian i Kanye Westa (Zobacz: Kim Kardashian i Kanye West ZARĘCZYLI SIĘ!). Nagrał go współzałożyciel serwisu Youtube.com, Chad Hurley, który podzielił się nim z fanami pary. Widać na nim, jak Kanye klęka przed swoją ukochaną i oświadcza jej się na wynajętym na tę okazję stadionie AT&T w San Francisco.

Ostatnia noc była magiczna! Jestem najszczęśliwszą dziewczyną na świecie. Poślubię swojego najlepszego przyjaciela - powiedziała Kim w rozmowie z E! News.

Kim Kardashian, Kanye WestMixbit.com

W tle słychać przebój Keri Hilson, Ne-Yo i Kanye Westa "Knock You Down" w wykonaniu 5--osobowej orkiestry, za wynajęcie której Kanye zapłacił 50 tysięcy dolarów. Zarezerwowanie stadionu na ten wyjątkowy wieczór kosztowało go kolejne 35 tysięcy.

Kanye zaskoczył zaręczynami Kim. W sekrecie przed nią zgromadził w San Francisco całą jej rodzinę i wszystkich przyjaciół.

Kiedy na stadionie zapaliły się światła, wmurowało ją! Była kompletnie zszokowana - zdradziło źródło serwisu Eonline.co.uk.

Na filmie widać, że zaraz po tym, jak Kardashian powiedziała "tak" i objęła ukochanego, cała rodzina weszła z trybun na boisko złożyć im gratulacje. Przewodziła im siostra Kim, Kourtney Kardashian (w czerwonej sukience).

Kim Kardashian, Kanye WestMixbit.com

Siostry Kim były naprawdę wzruszone. Khloe Kardashian wrzuciła na swojego Twittera zdjęcie, na którym razem z Kylie Jenner płaczą ze szczęścia i wzruszenia.

Kim Kardashian, Kanye WestInstagram.com

Wiemy też już nie co więcej na temat pięknego pierścionka Kim (Zobacz: Kim Kardashian pokazała OGROMNY pierścionek zaręczynowy).

Kanye bardzo zaangażował się w powstanie tego pierścionka. Miał jego wizję już od początku. Oglądał setki kamieni, by wybrać ten idealny. Chciał, by diament wyglądał jakby "unosił się w powietrzu". Wszystko było jego pomysłem od początku do końca - zdradził rzecznik prasowy Lorraine Schwartz, projektantki biżuterii w rozmowie z Dailymail.co.uk.

Kim Kardashian, Kanye WestInstagram.com

Para już planuje podobno huczne wesele.

Jej trzecie wesele będzie ogromne i huczne! Żadne poprzednie nie będzie mogło się z nim równać - zapewnia źródło Eonline.co.uk.

Myślicie, że tym razem uda jej się wytrwać w małżeństwie dłużej niż 72 dni? W końcu mówi się, że do 3 razy sztuka...

ap AP

aga