Sharon Stone odwiedziła butik polskich projektantek z Bizuu w Warszawie. Szczególnie upodobała sobie...

Nie wyszła z pustymi rękami.
Sharon Stone w polskim butiku Bizuu Gwiazda nie wyszła z pustymi rękami. Kupiła kilka wełnianych czapek z kryształkami Swarovskiego Podobała się wam kreacja, którą na poniedziałkowej kolacji na Zamku Królewskim miała na sobie Sharon Stone? Była to suknia Blanche z jesienno-zimowej kolekcji Bizuu. Jak się okazuje, gwiazda jest od jakiegoś czasu fanką polskiej marki i dwa dni temu odwiedziła butik Bizuu, gdzie spotkała się z jedną z projektantek Zuzanną Wachowiak. Sharon Stone nie wyszła ze sklepu z pustymi rękami - wybrała parę sukienek i bluzek z ostatniej kolekcji Bizuu. Do gustu przypadły jej także wełniane czapki z kryształkami Swarovskiego. Postanowiła kupić kilka sztuk w różnych kolorach.

Podobała się wam kreacja, którą na poniedziałkowej kolacji na Zamku Królewskim miała na sobie Sharon Stone? To była suknia Blanche z jesienno-zimowej kolekcji Bizuu. Gwiazda jest fanką marki i nawet odwiedziła warszawski butik Bizuu, gdzie spotkała się z jedną z projektantek - Zuzanną Wachowiak.

Sharon Stone, Zuzanna Wachowiak mat. promocyjne

Sharon Stone buszowała w butiku i opuściła go z wybranymi przez siebie modelami z ostatniej kolekcji Bizuu. Szczególnie wpadły jej w oko wełniane czapki z kryształkami Swarovskiego. A tak prezentowała się w sukni Bizuu na uroczystej kolacji na Zamku Królewskim.

Sharon Stone East News

alex

Więcej o:
Komentarze (2)
Sharon Stone odwiedziła butik polskich projektantek z Bizuu w Warszawie. Szczególnie upodobała sobie...
Zaloguj się
  • weronkasoffia

    Oceniono 11 razy 11

    WSPANIAŁA KOBIETA,MA KLASĘ

  • jason.

    Oceniono 80 razy -66

    Lepiej niech ona nie odwiedza nasz nędzny kraj lepiej niech rozkłada nogi przed kamerą za ciężkie dolary...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX