Blogerzy i Youtuberzy mszczą się na Filipie Chajzerze! Zobaczcie, jak go urządzili

Blogerzy nieźle go urządzili.

Jeśli myśleliście, że słynny reportaż Filipa Chajzera w "Dzień dobry TVN", w którym żartuje sobie z blogerów modowych, uszedł mu na sucho, byliście w błędzie. Blogerzy i Youtuberzy srogo się na nim zemścili i nieźle go urządzili. W dodatku Chajzer dobrowolnie oddał się w ich szpony. Dziennikarz pojechał na Fashion Week w Łodzi i pozwolił, by fascynaci mody sami go ubrali według własnego gustu. Na początku przywdział spodnie z kieszonką w strategicznym miejscu, które, jak sam stwierdził, są "krzyżówką Oliviera Janiaka z kangurem". Dziennikarz nie dowierzał, że ich krój jest tak praktyczny:

I tak sobie chodzę po ulicach? Super, a jak mi coś staje, znaczy, jak mam coś ochotę sobie włożyć, to sobie od razu pogmerać mogę - zachwycał się.

Potem zafascynowała go czarna czapka z ogromnym białym napisem "Whatever".

Jak ją zakładam, nagle kim się staję? - dopytywał.
Dobrym człowiekiem - odpowiedziała z poważną miną znawczyni mody.

Chajzer uciął sobie też pogawędkę z fascynatem mody.

Skąd inspiracja?
Z zewnątrz mnie, z wewnątrz mnie, przepraszam. Nie inspirowałem się żadnym pokazem, nie inspirowałem się żadnom gazetom - powiedział.
Żadnom gazetom? - nie dowierzał Chajzer.

Filip ChajzerKAPiF

Zbytnia ciekawość nie mogła ujść Filipowi Chajzerowi na sucho. Całość jego "modnego" stroju uzupełniła wielka białą futrzana kurtka, a ostatecznego sznytu nadały obcisłe leginsy z printem w arbuzy. Efekt był porażający. Zresztą sami zobaczcie na stronie "Dzień dobry TVN". A wszystko zaczęło się od reportażu Chajzera, w którym wkręcił blogerów modowych i pytał ich opinię o kolekcji takich projektantów jak duet Schleswig i Holstein czy Johannes Gutenberg (Filip Chajzer nabiera modowych blogerów: Nowa kolekcja Helmuta Kohla? A duet Schleswig i Holstein?). Wideo możecie zobaczyć na stronie "Dzień dobry TVN".

Vic

Więcej o:
Komentarze (12)
Blogerzy i Youtuberzy mszczą się na Filipie Chajzerze! Zobaczcie, jak go urządzili
Zaloguj się
 • smith81

  Oceniono 220 razy 210

  lubie go...ciśnie te zgłupiałe dzieciaki, które pokradły babkom ciuchy ze starych szaf i teraz mówią co jest extra trendy super cool w modzie...a wygląda to mniej więcej tak, że im głupiej prymitywniej i bardziej żenująco....tym lepiej....tym fajniejsza moda. nie sądziłem, że będę żył w czasach kiedy debilizm i tandeta staną się cnotami....

 • dziodzio

  Oceniono 116 razy 104

  a ja myślę, że to Chajzer cały czas jedzie z modo-blogerami, a oni mu do piet nie mogą doskoczyć

 • karliga

  Oceniono 103 razy 101

  a niby z jakiej racji mialby ich przepraszac?? nie rozumiem tego, zadal im kilka pytan( mial prawo taka praca dziennikarza) a ze nie znali odpowiedzi i udawali ze sa super znawcami wychodzac na debili to ich wina DLACZEGO on ma przepraszac za to ze ktos jest idiota ?:| bardzo dobrze zrobil publikujac taki reportaz! widac jak kretynizm sie szerzy

 • chlopskirozum

  Oceniono 80 razy 72

  Zaraz, zaraz, nie rozumiem? Oni go urządzili, czy może on po raz kolejny zrobił z nich klaunów?

 • forfiter_jr

  Oceniono 43 razy 41

  Facet przynajmniej ma ubaw po pachy z chamów, którym się wydaje, że sOM kreatoROM mody...

 • natassja

  Oceniono 39 razy 37

  Oni jego urzadzili? LOL paszoł do szkoły nauczyć się na czym polega ironia tudzież autoironia:) Coraz bardziej lubię tego Chajzera:)

 • poprawka

  Oceniono 34 razy 34

  Chajzer po raz kolejny pokazał głupotę tych znawców mody.

 • bouli912

  Oceniono 18 razy 18

  Jeśli ten materiał pokazuje jak to blogerzy zemścili się na Chajzerze, to… autorze, ironii to ty byś nie rozpoznał, nawet gdyby zaszła cię od tyłu i kopnęła w d… Tyle mam do napisania na temat różnic w dedukowaniu istoty przekazu przez osoby rozumujące prawidłowo i niedorozwiniętych intelektualnie „kreatorów”, „blogerów”, „jutuberów” i innych, plotkowych redaktorów.

 • bouli912

  Oceniono 2 razy 2

  Jeśli ten materiał pokazuje jak to blogerzy zemścili się na Chajzerze, to… autorze, ironii to ty byś nie rozpoznał, nawet gdyby zaszła cię od tyłu i kopnęła w dupę. Tyle mam do napisania na temat różnic w dedukowaniu istoty przekazu przez osoby rozumujące prawidłowo i niedorozwiniętych intelektualnie „kreatorów”, „blogerów”, „jutuberów” i innych, plotkowych redaktorów.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX