To ten mężczyzna zaatakował Kubę Wojewódzkiego. Jest nagranie

Czy teraz będzie można ustalić sprawcę?

Atak na Kubę Wojewódzkiego (Zobacz: Kuba Wojewódzki zaatakowany pod radiem Eska! "Oblano mnie płynem żrącym") został zarejestrowany przez kamery. Na nagraniu widać, jak zakapturzony mężczyzna napada na dziennikarza.

Być może uda się dokonać takiej obróbki filmu, aby ustalić wizerunek sprawcy - powiedział jeden ze śledczych w rozmowie z "Rzeczpospolitą".

Poszukiwany Fot. Policja

Do incydentu przed siedzibą radia Eska doszło w poniedziałek przed godziną 8.00. Około godziny 14.00 Kuba Wojewódzki stawił się w komendzie na warszawskiej Pradze i złożył swoje zeznanie w sprawie.

Powiedział, że podszedł do niego zamaskowany mężczyzna i ochlapał go nieznaną substancją. Nie jestem upoważniony do wypowiadania się na temat odniesionych przez niego obrażeń, ale mogę powiedzieć, że stan dziennikarza był na tyle dobry, że sam zgłosił się do komendy, aby złożyć zawiadomienie - powiedział w rozmowie z portalem Gazeta.pl Andrzej Browarek z zespołu prasowego KSP.

Polscy dziennikarze i celebryci wspierają Wojewódzkiego (Zobacz: Znani wspierają Kubę Wojewódzkiego. "Macie prawo nienawidzić, ale nie wolno wam go dotknąć"). Tymczasem "Fakt" donosi, że Wojewódzki ma lekkie obrażenia (Zobacz: "Fakt": Kuba Wojewódzki ma poparzoną część twarzy i szyję).

Kuba Wojewódzki Kapif

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęć proszone są o kontakt z funkcjonariuszami KRP Warszawa VII, przy ul. Grenadierów 73/75, tel. 22 603 76 55, 22 603 76 62 lub z najbliższą jednostką policji i pod alarmowymi numerami 997, 112.

aga

Więcej o:
Komentarze (8)
To ten mężczyzna zaatakował Kubę Wojewódzkiego. Jest nagranie
Zaloguj się
 • nihilist_24

  Oceniono 28 razy 14

  może faktycznie i nadmuchiwane ale fakt jest taki, że mógł w tym cholernie ucierpieć, bo nie waidomo czym tamten palant go oblał. i nie jestem zagorzałą fanką Kuby. chodzi o zachowanie ludzi. a co jeśli na ulicy podjedzie jakiś idiota i cię obleje jakimś syfem bo mu się nie podoba jak się ubierasz?

 • browaryr

  Oceniono 12 razy 6

  wojewódzki czy inny -mało ważne -złapać tego zaj.oba i dac mu troszkę mikstury do wypicia...

 • koja

  Oceniono 12 razy 4

  Paskudna sprawa z tym Kubą. Każdy z nas miałby pietra, ale ważne jest, że mówi o tym cała Polska i ma wsparcie przyjaciół. Natomiast o panu, który zmarł pod przychodnią mówiło się niewiele. Bo to zwykły człowiek był. Tak jak o dzieciach z rozczepieniem wargi dla, których brakuje pieniedzy na operację i o wielu innych ciężkich przypadkach. Na tak pan Wojewódzki to pan Wojewódzki o to zwykli ludzie to zwykli ludzie. Szkoda na nich dziennikarskiego spreyu.Nie zmienia to jednak faktu, że ten atak na Wojewódzkiego to zwyczajny bandytyzm.

 • forfiter_jr

  Oceniono 3 razy 1

  Płyn o brunatnej barwie?

  Może chciał poczęstować Sołtysowego colą.

 • vernic

  Oceniono 3 razy 1

  Wojewódzki - cyt.: "elegancko zamaskowany i ewidentnie pozbawiony poczucia humoru mężczyzna, zaatakował mnie niezidentyfikowanym płynem żrącym o brunatnej barwie..." Na zdjęciu nie widać żeby mężczyzna był ani "elegancko" ani w żaden inny sposób zamaskowany. No to jak w końcu???

 • pastore

  Oceniono 21 razy 1

  Zapewne to było nic nie znaczące jak oblanie piwem kogoś w knajpie a nadmuchujecie to jak zamach na życie. Tu pewnie chodziło o upokorzenie, a nie o morderstwo.

 • wilkowiecko

  Oceniono 3 razy -3

  "To ten mężczyzna zaatakował Kubę Wojewódzkiego. Jest nagranie"

  Teeeeee !!!
  Warszawski wieśniaku !!!!
  Fajnych mosz tych swoich fanów !!!
  Schowoj se tyn film na pamiatke a bydziesz sie nim chwalił przed wnukami !!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX