"Fakt": Kuba Wojewódzki ma poparzoną część twarzy i szyję

Tabloid informuje, że prezenter ma poparzoną twarz i szyję i nie stawił się dzisiaj do pracy.

Jak informuje Fakt.pl, Kuba Wojewódzki ma poparzoną szyję i część twarzy po poniedziałkowym ataku zamaskowanego mężczyzny. Na szczęście jego zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Po wypadku Wojewódzki trafił do szpitala, jednak wypisał się na własne żądanie. Rzecznika Radia Eska Rock przekonywała, że dziennikarz stawi się na drugi dzień do pracy, jednak Wojewódzki nie pojawił się we wtorek studiu.

Program "Zwolnienie z WF-u" będzie we wtorek nadawany na antenie Eski ROCK o normalnej porze, czyli od 8:00 i poprowadzi go Kuba Wojewódzki - mówiła jeszcze wczoraj Agnieszka Korotyńska, odpowiedzialna za kontakty z mediami w radiu Eska Rock portalowi Fakt.pl.

Zamiast "Zwolnienia z WF-u" usłyszeliśmy jednak "Poranną rozgrzewkę".

Kuba Wojewódzki Kapif

Kuba Wojewódzki został wczoraj zaatakowany przed siedzibą radia Eska Rock. Zamaskowany mężczyzna oblał dziennikarza żrącą substancją (zobacz: Kuba Wojewódzki zaatakowany pod radiem Eska! "Oblano mnie płynem żrącym"). Wojewódzki zgłosił już sprawę policji (zobacz: Wojewódzki zaatakowany. "Zamaskowany mężczyzna ochlapał go nieznaną substancją" i liczy na to, że znajdzie mężczyznę, który go zaatakował (zobacz: Kuba Wojewódzki komentuje atak: Ja cię KU*WA znajdę, wtedy zobaczymy).

02.08.2013 Kostrzyn nad Odra , Kuba Wojewodzki podczas spotkania z uczestnikami Przystanku Woodstock w Akademii Sztuk Przepieknych Fot. Przemyslaw Jendroska / Agencja Gazeta SLOWA KLUCZOWE: Asp WOODSTOCK WOJEWODZKI SPOTKANIE Fot. Przemysław Jendroska / Agencja Gazeta

Znani przyjaciele Wojewódzkiego wspierają dziennikarza i potępiają atak (zobacz: Znani wspierają Kubę Wojewódzkiego. "Macie prawo nienawidzić, ale nie wolno wam go dotknąć").

majk

Więcej o:
Komentarze (7)
"Fakt": Kuba Wojewódzki ma poparzoną część twarzy i szyję
Zaloguj się
 • atesia88

  Oceniono 31 razy 23

  Rozumiem, że można kogos nie lubić, nie zgadzać sie z jego stylem bycia, ale żeby oblewać kwasem, ja pierdziele, najgorszemu wrogowi bym tego nie zrobiła, jedynie to może przejechała po nogach, ale kwas?!?!

 • pannamigootka

  Oceniono 26 razy 6

  Okropne to jest ale świrów nie brakuje. Wojewódzki to chyba będzie się musiał poważnie zastanowić na ochroną , może pan Jarosław mu kogoś odstąpi ze swojej świty w końcu od czego ma się wrogów...

 • wysokie_obcasy_

  Oceniono 15 razy 3

  Tak,bo za swój sukces, o mały włos, mógł zapłacić zbyt wysoką cenę ! I co ten świr z tego ma? Nigdy nie zrozumiem co kieruje tymi - zwyrodnialcami ,wszelkiej maści.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX